Медвєдєв закликав «вбити всіх причетних» до стрілянини в Підмосков‘ї
Джерело: Дмитро Медведєв/Telegram
Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що слід “вбити всіх причетних” до стрілянини, яка сталась в “Крокус Сіті Холі” 22 березня.
“Їх треба вбити? Треба. І це буде. Але набагато важливіше вбити всіх причетних. Усіх. Хто платив, хто співчував, хто допомагав. Убити їх усіх”, – написав він.
Що трапилось?
Увечері 22 березня, в Підмосков’ї озброєні люди влаштували стрілянину в ТЦ Crocus City Hall.
В цей час там розпочинався концерт гурту “Пікнік”. За словами очевидця, невідомі влаштували стрілянину у холі та у самій залі перед початком концерту. Нападники також застосували вибухівку, спричинивши масову пожежу. Пізніше росЗМІ повідомили про другий вибух в ТЦ Crocus City Hall.
Згодом стало відомо, що терористична організація “Ісламська держава” взяла на себе відповідальність за стрілянину в московському ТЦ Crocus City Hall. Цю інформацію підтвердили у США.
Також за даними росЗМІ, спецслужби РФ підтвердили, що США попередили їх про теракт.
Згодом ФСБ РФ повідомило про затримання у Брянській області 11 осіб, з яких 4 – ті, хто 22 березня вчинив стрілянину у ТЦ Crocus City Hall у Підмосков’ї. Затримані нібито тікали у бік українського кордону.
- Президент РФ Володимир Путін майже через добу прокоментував стрілянину у підмосковному ТЦ Crocus City Hall. У зверненні він згадав і про Україну.
- У п’ятницю, 22 березня, в Білому домі заявили, що немає жодних ознак того, що Україна причетна до масшутингу в ТЦ Crocus City Hall у Підмосков’ї.
- Напередодні стрілянини у Підмосков’ї Володимир Путін назвав попередження Заходу про можливі теракти “провокацією та шантажем”.
У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.