Путівка на Євро-2024: збірна України перемогла команду Ісландії з рахунком 2:1

Джерело: Букви

26 березня у Вроцлаві відбулася гра Україна — Ісландія. Обігравши команду Ісландії з рахунком 2:1, збірна України вийшла на чемпіонат Європи з футболу.

Джерело: Facebook

Це був фінальний матч плей-оф раунду відбору на чемпіонат Європи. Тож для України він був вирішальний, потрібна була лише перемога (в основний чи додатковий час або у серії пенальті).

Зустріч збірної України з Ісландією відбулась у Вроцлаві на стадіоні “Тарчинський Арена”.

Спочатку матч розпочався не дуже оптимістично для українців. Попри ініціативою по полі, підопічні Сергія Реброва не змогли відкрити рахунок.

Переможні голи синьо-жовтим принесли Віктор Циганков на 54-й хвилині та Михайло Мудрик на 84-й хвилині.

Наразі це четвертий вихід України на Євро, у 2021 році збірна дійшла до чвертьфіналу.

Євро-2024 триватиме з 14 червня по 14 липня у Німеччині.

На груповому етапі ЄВРО-2024 українська збірна зіграє з Бельгією, Румунією та Словаччиною.

Президент Володимир Зеленський вже висловив вдячність збірній України за перемогу та вихід на Євро-2024.

Дякую, хлопці! Дякую, збірна! За надважливі емоції для всієї країни. За надважливу перемогу і вихід на Євро.
За те, що вкотре довели: коли українцям важко, але вони не здаються і продовжують боротьбу, тоді українці неодмінно перемагають. У часи, коли нас щодня хочуть знищити, ми щодня доводимо: українці є і будуть!
Україна є і буде! Дякуємо за перемогу! Слава Україні! – наголосив глава держави.

В Україні триває 817-та доба повномасштабної війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 493 тисячі осіб.

В Угорщині двоє людей загинули і п’ятеро зникли безвісти після ймовірного зіткнення невеликого моторного човна з круїзним лайнером на річці Дунай.

У Національній гвардії показали, як вибивають росіян із лісосмуг у Харківській області.

Російські військові блогери, здається, експериментують із різними способами висловлення критичних думок про Міністерство оборони (МО) Росії після нещодавнього призначення міністра оборони Росії Андрія Бєлоусова.

Іранські ЗМІ підтвердили загибель президента Ірану Ібрагіма Раїсі та міністра закордонних справ Хоссейна Аміра Абдоллахіана внаслідок аварії гелікоптера в гірській провінції Східний Азербайджан.