По Харкову вперше з 2022-го року вдарили авіабомбами: по школі та багатоповерхівках
Начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов підтвердив чутки щодо ударів по Харкову керованими авіаційними бомбами (КАБ) – вперше з 2022 року.

Джерело: Сергій Болвінов
“Під ударом Шевченківський район, за інформацією, що перевіряється, ворог застосував дешевий аналог крилатої ракети. Це УМПБ Д-30 СН, що виготовлений на базі ФАБ-250“, – повідомив Болвінов.
Загалом КАБами ударили двічі: перше влучання – по загальноосвітній школі, друге – поміж житлових будинків. Росіяни для ударів по Харкову не використовували авіацію вже протягом двох років.
Відомо про одного загиблого чоловіка, який під час удару перебував на вулиці, біля будинку.
Згідно з інформацією мера Харкова Ігоря Терехова, кількість поранених зросла до 16 осіб. Триває обхід квартир, що постраждали; на місці працюють всі служби, розпочалася рятувальна операція.
Сергій Болвінов звернувся до харків’ян і гостей міста:
“Я знаю – всі звикли до сигналу повітряної тривоги. Мало хто реагує на нього та ховається в укриття. Але я не втомлюся попереджати – ворог використає і це. Нині застосовує важче озброєння по місту. Тому закликаю: бережіть своє життя та життя дітей і близьких. Зважайте на можливість повторних ударів“.
- Нагадаємо, що сьогодні, 27 березня, армія РФ завдала двох ударів по багатоквартирних будинках Шевченківського району Харкова.
У межах візиту до Франції відбулися двосторонні переговори делегації України з делегацією США у складі державного секретаря Марко Рубіо, спецпредставників президента Сполучених Штатів Стівена Віткоффа та Кіта Келлога.
17 квітня Україна та США підписали меморандум про намір укласти угоду про спільний видобуток українських корисних копалин, підтвердила міністерка економіки Юлія Свириденко.
В Україні розробили довідник з інструкцією впровадження загальнонаціональної хвилини мовчання для громад.
Президент США Дональд Трамп зробив чергову заяву щодо глави Українською держави, відзначивши, що не є фанатом Володимира Зеленського.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Силах оборони України дистанційно керовану самохідну броньовану платформу UNEX UGV українського виробництва для виконання завдань з логістики, евакуації, розмінування тощо.