У Китаї жінка намагалася отруїти свою вагітну колегу, щоб та не пішла у декрет
Джерело: South China Morning Post
У Китаї працівниця державного закладу намагалася отруїти свою вагітну колегу, щоб не дати їй піти у декретну відпустку через вагітність та пологи. Інцидент став відомий завдяки відео, що розповсюджувалося в Інтернеті, на якому жінка з центральної провінції Хубей, здавалося, додала речовину в напій своєї колеги.
Вона працює у Бюро дослідження гідрології та водних ресурсів у автономних префектурах Еньші Туцзя та Мяо в провінції Хубей, що є державною установою, пов’язаною з урядом. Ці установи відомі своєю високовибірковою системою найму, яка передбачає суворі іспити та співбесіди, і їх часто називають “залізними мисками для рису” через високий рівень безпеки та стабільності роботи.
На відео можна було побачити, як жінка в чорному жилеті підходила до столу свого колеги, відкрила невеличку пляшечку та насипала порошкоподібну речовину в його напій, після чого швидко відійшла.
За даними скріншотів розмов у WeChat, ситуація стала відома, коли жертва помітила дивний смак своєї води. Спочатку вона підозрювала воду в офісі, але згодом перейшла на кип’ячену бутильовану воду, але дивний смак залишився.
Згадавши жарт подруги, яка припускала, що її напій міг бути отруєний, потерпіла вирішила зняти на відео свій стіл і всіх, хто до нього наближався, за допомогою свого iPad.
Цей випадок викликав широке обурення в соціальних мережах. Користувачі цікавилися, чому жінка могла вчинити таке лише для того, щоб уникнути відпустки колеги.
- У Празі (Чехія) жінці помилково зробили аборт, переплутавши її з іншою пацієнткою. Одна жінка прийшла на операцію (кюретаж матки) у лікарню Буловка, а інша на плановий огляд на четвертому місяці вагітності.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…