У Китаї жінка намагалася отруїти свою вагітну колегу, щоб та не пішла у декрет

Джерело: South China Morning Post

У Китаї працівниця державного закладу намагалася отруїти свою вагітну колегу, щоб не дати їй піти у декретну відпустку через вагітність та пологи. Інцидент став відомий завдяки відео, що розповсюджувалося в Інтернеті, на якому жінка з центральної провінції Хубей, здавалося, додала речовину в напій своєї колеги.

Вона працює у Бюро дослідження гідрології та водних ресурсів у автономних префектурах Еньші Туцзя та Мяо в провінції Хубей, що є державною установою, пов’язаною з урядом. Ці установи відомі своєю високовибірковою системою найму, яка передбачає суворі іспити та співбесіди, і їх часто називають “залізними мисками для рису” через високий рівень безпеки та стабільності роботи.

На відео можна було побачити, як жінка в чорному жилеті підходила до столу свого колеги, відкрила невеличку пляшечку та насипала порошкоподібну речовину в його напій, після чого швидко відійшла.

Фото: Weibo

За даними скріншотів розмов у WeChat, ситуація стала відома, коли жертва помітила дивний смак своєї води. Спочатку вона підозрювала воду в офісі, але згодом перейшла на кип’ячену бутильовану воду, але дивний смак залишився.

Згадавши жарт подруги, яка припускала, що її напій міг бути отруєний, потерпіла вирішила зняти на відео свій стіл і всіх, хто до нього наближався, за допомогою свого iPad.

Цей випадок викликав широке обурення в соціальних мережах. Користувачі цікавилися, чому жінка могла вчинити таке лише для того, щоб уникнути відпустки колеги.

Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.

У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…