TikTok розробляє новий застосунок, який може стати конкурентом Instagram

Джерело: TechCrunch

TikTok веде розробку нового застосунку TikTok Notes, який буде конкурувати з Instagram у сфері обміну фотографіями.

TikTok Notes надасть можливість користувачам ділитися своїми фотопостами, і це підтверджено компанією. Компанія пояснила, що шукає способи розширити можливості своєї спільноти у створенні та обміні творчістю, зокрема, фотографіями та текстом.

Протягом останнього місяця журналісти помітили код та текст, що стосується TikTok Photos, що свідчило про роботу компанії над фотообмінним застосунком. Проте нові дані вказують на можливу зміну назви застосунку.

“У межах нашої постійної відданості інноваціям у TikTok ми шукаємо способи надати нашій спільноті можливість створювати та ділитися своєю творчістю з фотографіями та текстом у спеціальному просторі для цих форматів”, – сказав TechCrunch представник TikTok.

Російські війська активізували бойові дії вздовж усієї лінії фронту. Про це повідомляють українські військові, свідчить зведення Генштабу та підтверджують коментарі військових для CNN. Хоча поки не зрозуміло, чи це початок масштабного весняного наступу, проте, масштаби бойових дій свідчать про намір Кремля продовжувати війну.

Український бойовий досвід у використанні німецького озброєння виявив перевагу простого озброєння над високотехнологічним, свідчить внутрішній звіт Бундесверу, з яким ознайомилися журналісти NDR, WDR та Süddeutsche Zeitung.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Російські підприємці брати Аркадій та Борис Ротенберги – автори та головні бенефіціари концепції “м’якої націоналізації” в Росії, яка почалася після виходу з країни іноземних компаній у зв’язку з початком повномасштабної війни проти України.