У Чечні заборонили надто швидку і надто повільну музику, щоб вберегтись від «впливу Заходу»

Джерело: The Guardian

У Чеченській республіці РФ заборонили танцювальну музику, яка є надто швидкою, або ж надто повільною. У такий спосіб місцева влада прагне вберегти населення від “брудного впливу Заходу”.

Міністр культури Чечні Муса Дадаєв заявив, що “всі музичні, вокальні та хореографічні твори повинні відповідати темпу 80-116 ударів на хвилину”, щоб музика “відповідала чеченському менталітету та почуттю ритму”.

“Запозичення музичної культури в інших народів неприпустиме. Ми повинні донести до людей і до майбутнього наших дітей культурну спадщину чеченського народу. Це включає весь спектр морально-етичних норм життя чеченців”, – сказав Дадаєв.

Російські ЗМІ повідомили, що Дадаєв вже попередив виконавців у регіоні, що вони мають час до 1 червня, аби перезаписати музику, яка порушує нові правила.

Такі нововведення щодо музики ставлять під заборону більшість сучасних жанрів танцювальної музики, до прикладу хаус,техно, дабстеп, драм-н-бейс тощо.

Деякий хіп-хоп і реп, які зазвичай відтворюються зі швидкістю від 60 до 140 ударів на хвилину, теоретично все ще можуть відповідати традиційному чеченському “відчуттю ритму”, яке хоче зберегти режим глави республіки Рамзана Кадирова.

В зоопарку у Балтіморі (штат Меріленд, США) помер африканський пінгвін, який допоміг врятувати свій вид від вимирання, залишивши після себе понад 200 нащадків, та проживши набагато довше, ніж очікувалося.

Протягом дня, 7 вересня, армія РФ здійснила 76 обстрілів прикордонних територій і населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 140 вибухів. 

Міністерство юстиції США повідомила, що в Канаді пакистанцю висунуто кримінальне звинувачення за нібито планування масового розстрілу євреїв у Нью-Йорку в річницю нападу ХАМАС в Ізраїлі 7 жовтня 2023 року.

Станом на 22:00 в суботу, 7 вересня, за поточну добу по всій лінії фронту відбулося 168 бойових зіткнень. 

В новому iPhone 16 від Apple використовуватимуть технологію нового покоління чіпів Arm, що стане останнім кроком у прагненні технологічного гіганта запровадити функції генеративного штучного інтелекту у своїх смартфонах.