Швеція депортує китайську журналістку, яка прожила в країні 20 років

Джерело: The Local

Швеція висилає китайську журналістку з довічною забороною на повернення після того, як Служба державної безпеки (Säpo) звинуватила її в загрозі нацбезпеці країни.

57-річна жінка, імені якої не називають, прибула до Швеції майже 20 років тому, вона була одружена зі шведом. До 9 жовтня минулого року журналістка щодня публікувала матеріали на власному новинному сайті, але того ж місяця була взята під варту Säpo.

У листопаді Міграційна служба Швеції видала наказ про депортацію жінки.

“Інформація, якою володіє відомство, є дуже правдивою. Заявник становить серйозну загрозу для безпеки королівства”, – наголосили представники Säpo в Міграційному суді після того, як журналістка оскаржила це рішення.

Своєю чергою, жінка заперечує, що становить загрозу національній безпеці Швеції, однак, як зазначається, роками тісно контактувала з китайським посольством і людьми, пов’язаними з китайським режимом у Швеції.

Нацполіція встановила виконавців вбивства полковника СБУ Івана Воронича у Києві. Чоловіка й жінку ліквідували під час затримання.

Понеділок, 14 липня, в Україні буде традиційно липневим – спекотним або дуже теплим, залежно від регіону. Температура повітря у південних, східних і більшості центральних областей сягатиме +29…+34°C. У північній частині – близько +27…+30°C. На заході – відносно комфортніші +25…+29°C. Без опадів, за винятком західних регіонів, де ввечері можуть пройти грозові дощі зі шквалами та локальним градом.

Російські війська просунулися в районі Мілового на північному сході Харківської області, приблизно за 16 кілометрів від Великого Бурлука. Про це свідчать геолокаційні відео, опубліковані 12 липня, а також звіти американського Інституту вивчення війни.

Російські війська посилюють атаки на українські міста, а Москва вже готує нову хвилю наступу на фронті. За інформацією видання BILD, посилаючись на джерела в російському Генштабі, Кремль отримав план масштабної наступальної операції, яку планують розпочати в другій половині літа.

Тонкий шар рідини, який часто з’являється на поверхні йогурту, насправді є сироваткою – корисним молочним білком, а не ознакою псування продукту. Попри поширене бажання вилити цю воду, дієтологи радять робити навпаки – просто перемішати її назад у йогурт.