У ДТЕК повідомили, за яких умов в Україні запровадять погодинні графіки відключень світла
Джерело: виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в етері телемарафону
У компанії ДТЕК назвали чотири умови, за яких в Україні будуть запроваджені погодинні графіки відключення електроенергії.
Перша умова запровадження графіків – якщо не буде відновлено теплову генерацію.
Друга ситуація, коли можуть знадобитись графіки – літня спека у липні-серпні, коли почне збільшуватись споживання електроенергії.
Третя причина – нестача обсягів електроенергії, яку Україна імпортує з Європи.
Остання причина – якщо не буде змоги передати окремим регіонам необхідні обсяги електроенергії.
“Тоді єдиний спосіб збалансувати систему – це знизити споживання. Зменшити споживання можна єдиним способом – це погодинними графіками відключення”, – поясни Сахарук.
Водночас він наголосив, що лише при здійсненні всіх вище вказаних умов будуть запроваджені погодинні відімкнення світла українцям.
- На відновлення обладнання ТЕС компанії ДТЕК, які зазнали пошкоджень унаслідок масованих ракетно-дронових так РФ, знадобиться щонайменше 230 мільйонів доларів.
- Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну російські окупанти 170 разів обстріляли теплові електростанції ДТЕК.
26 червня та в ніч на 27 червня підрозділи Сил оборони України уразили низку важливих цілей окупанта, зокрема у тимчасово окупованому Криму.
Вранці 27 червня російські окупанти вдарили по Сумах. Низка осіб постраждали.
Російські окупанти завдали масованих ударів по нафтогазових потужностях Групи Нафтогаз у Полтавській та Харківській областях.
Джерело: “Європейська Солідарність” П’ятий президент України та лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко взяв участь у Міжнародному…
Стримінгова платформа Netflix купила права на два нові сезони російського мультсеріалу “Маша і Ведмідь” і продовжила ліцензію на попередні сезони й спін-оффи у понад 100 країнах.