Комітет розвідки США закликав ухвалити допомогу Україні не пізніше цього тижня

Джерело: Комітет розвідки Палати представників США

Комітет розвідки Палати представників США після проведення таємного брифінгу закликав терміново – цього тижня – ухвалити законопроєкт про допомогу Україні.

Відповідна заява була опублікована очільником комітету, республіканцем Майком Тернером та високопосадовцем комітету демократом Джимом Гаймсом.

Обидва наголосили на необхідності негайно передати допомогу Україні.

“Сьогодні на таємному брифінгу наш комітет був поінформований про критичну необхідність надання Україні військової допомоги цього тижня. Сполучені Штати повинні протистояти загарбницькій війні Путіна зараз, оскільки ситуація в Україні критична”, – заявили Тернер та Гаймс.

Додамо, що напередодні спікер Палати представників США Майк Джонсон опублікував план голосування щодо надання допомоги союзникам. Він запропонував цього тижня окремо поголосувати за допомогу Ізраїлю, Україні, союзникам в Індійсько-Тихоокеанському регіоні та щодо додаткових заходів для протидії ворогам і зміцнення нацбезпеки.

У Білому домі пропозицію Джонсона відкинули, закликавши проголосувати за все одним законопроєктом.

Зауважимо, що лідер більшості у Сенаті Чак Шумер також переконаний, що вже цього тижня можна “щось зробити, аби допомогти” Україні та Ізраїлю.

5 травня у Білопіллі та Ворожбі, що на Сумщині, оголосили термінову евакуацію населення.

5 травня у Німеччині офіційно сформували новий уряд. Країна отримала п’яту в історії Федеративної Республіки союз християнських демократів (ХДС/ХСС) і соціал-демократів (СДПН).

Фахівці системи Міноборони вперше взяли участь у розробці нового проєкту Науково-технічної стратегії НАТО завдяки привілейованому членству України в Організації НАТО з науки та технологій (STO).

Він приїхав зі Швеції, захищає Україну з початку російського широкомасштабного вторгнення та має намір робити це до перемоги або доки живий. Його не зламали ані три бойові поранення, ані безліч контузій.

Комбінація двох біомаркерів — аполіпопротеїну B (apoB) та ліпопротеїну (а) — може значно точніше за традиційний рівень холестерину передбачити ризик серцево-судинних захворювань. До такого висновку дійшли дослідники з Технологічного університету Чалмерса у Швеції та Гарвардського університету у США, провівши найбільше дослідження такого роду. Їхні результати опубліковані на порталі EurekAlert.