Затримано помічника Шуфрича, який фінансував росгвардію в Криму
Джерело: СБУ
Працівники Служби безпеки затримали помічника нардепа Нестора Шуфрича, який фінансував росгвардію у ТО Криму.
За матеріалами справи, затриманий відповідав за юридичні аспекти оборудки. Зокрема, він займався укладанням договору зі структурами росгвардії на охорону елітної нерухомості Шуфрича на півострові.
Відтак усього за 3 місяці на рахунки окупантів перераховано понад пів мільйона російських рублів. Призначення платежів – надання “послуг воєнізованої охорони” об’єктів народного депутата на території Криму.
За результатами проведених заходів слідчі та оперативники СБУ затримали бізнес-партнера Шуфрича та повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).
Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 8 років тюрми з конфіскацією майна.
В СБУ нагадали, що підозру за цією справою сам Шуфрич отримав на початку лютого 2024 року.
- Народному депутату України від забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестору Шуфричу повідомили про підозру у державній зраді.
- 15 вересня ввечері Печерський районний суд Києва обрав народному депутату України від забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестору Шуфричу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу.
СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.
Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.