У Японії працівникам, які схильні до алергії, пропонують «тропічну втечу» до інших регіонів

Джерело: The Independent

Японські компанії пропонують своїм працівникам, які страждають на алергію, субсидовану “тропічну втечу” до регіонів, де є менша кількість пилку.

Як пояснили у виданні, в Японії сінна лихоманка є серйозною проблемою, яка впливає на продуктивність праці, через що деякі компанії застосовують інноваційні методи для полегшення симптомів та підвищення ефективності роботи працівників.

Наприклад, ІТ-компанія Aisaac допомогла фінансово співробітникам, які страждають на сінну лихоманку, для того, щоб вони переїхали в райони, де ці симптоми відчуваються не так сильно.

“Я точно відчув, що симптоми зникають, і сам факт перебування на Окінаві був чудовим”, – розповів співробітник компанії Наокі Шігіхара, який переїхав на тропічний південний японський острів Окінава.

Окрім того, дослідження, яке було проведено у 2020 році серед японців, які страждають на сінну лихоманку, показало, що близько 80% опитуваних мають значно нижчу продуктивність під час таких симптомів.

Схожі програми з’являються і в інших компаніях. Результати опитування Міністерства економіки, торгівлі та промисловості Японії показали, що роботодавці дозволяють приблизно 20% працівників віддалену роботу під час сезону сінної лихоманки, а деякі навіть покривають витрати, які пов’язані з цим.

За словами експертів, сезон сінної лихоманки в Японії є не просто незручним для людей, які мають алергію, чхання та свербіння впродовж всієї весни. Насамперед вона становить велику проблему для громадського здоров’я, тим самим накладаючи економічний тягар на країну, адже мільйони працівників кожного року хворіють через сінну лихоманку під час цього періоду.

Торік прем’єр-міністр Фуміо Кісіда навіть визнав сінну лихоманку “національною хворобою”, яка впливає на продуктивність.

Нині уряд країни докладає зусиль для того, щоб пом’якшити наслідки сінної лихоманки, а саме в країні вирубують кедрові дерева, збільшують виробництво протиалергічних препаратів та замінюють кедрові дерева на інші, що виробляють менше пилку.

“Ми прагнемо розв’язати проблему сінної лихоманки, яка є соціальною проблемою, і відродити місцеві громади шляхом розвитку лісового господарства”, – прокоментував Кісіда.

В Ужгороді – пік цвітіння сакур, однієї з головних туристичних родзинок міста. Нині вулиці, площі та сквери, попри пізню весну та примхи природи, вкрилися рожевим квітом, даруючи ужгородцям та гостям міста особливу атмосферу спокою й краси.

Станом на 21 квітня у Балаклійському лісництві в Ізюмському районі рятувальники третю добу намагаються ліквідувати масштабну лісову пожежу. 

У Росії, очевидно, почали розробляти стратегію впливу на майбутнього канцлера Німеччини Фрідріха Мерца.

У Білому домі почали пошук нового очільника Пентагону для заміни Піта Гегсета. Як повідомив американський посадовець на умовах анонімності, рішення пов’язане з черговим скандалом — цього разу через розголошення секретних військових даних.

На тлі стрімкого зростання цін на золото у Шанхай представили перший “банкомат для переробки золота”, що привернуло значний інтерес громадськості, особливо літніх людей, котрі прагнуть заробити на коштовностях, які зберігали роками.