У березні на 20% зросла кількість жертв серед цивільних українців
Джерело: Twitter-акаунт Міністерства оборони Британії
За даними Моніторингової місії ООН, у березні 2024 року в Україні зафіксовано значне збільшення кількості жертв серед цивільного населення. Загалом 604 цивільних осіби вбито або поранено внаслідок ворожих ударів, що на 20% більше порівняно з лютим.
Зросла кількість жертв, пов’язана зі збільшенням інтенсивності ракетних і авіаційних ударів, а також обстрілів на лінії фронту. У доповіді ООН також згадується про скоординовані удари по об’єктах критичної інфраструктури України, які призвели до знищення або пошкодження 20 об’єктів.
Серед загиблих цивільних — 57 дітей, що вдвічі більше, ніж за попередній місяць. Загострення ситуації пов’язане з використанням Росією авіаційних боєприпасів.
З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загальна кількість жертв серед цивільного населення сягнула 31 366 осіб, з яких 10 810 загиблих та 20 556 поранених.
- 27 квітня у торговому центрі міста Мурнау, федеральна земля Баварія, Німеччина, громадянин Росії напав із ножем на двох українців. Чоловіки попередньо виявилися військовослужбовцями, котрі перебували у ФРН на реабілітації.
- Так, раніше повідомлялося, що на території місцевого торгівельного центру росіянин завдав ножових поранень двом громадян України, чоловікам 1987 та 2001 років народження.
Капітал Ілона Маска досяг максимуму в 347,8 мільярда доларів у п’ятницю після зростання акцій Tesla Inc. Тепер стартап зі штучного інтелекту xAI вартує 50 млрд доларів.
Новообраний президент США Дональд Трамп впевнений у силі екрана. Процес його відбору концентрується на людях, які вміють захистити його в таких високих ставках, бойових умовах, які визначають сучасні ЗМІ.
Щороку в четверту суботу листопада українці згадують трагічні події минулого, вшановуючи пам’ять мільйонів жертв Голодоморів….
Унаслідок російських контратак, Україна втратила більш як 40% територій в Курській області Росії, захоплених під час операції у серпні.
Ідея вшанування пам’яті жертв Голодомору через символічне запалення свічок належить американському історику Джеймсу Мейсу, досліднику…