Далекобійників мають право забирати до ТЦК безпосередньо з кордону, – Закарпатський ТЦК
Джерело: Закарпатський ОТЦК та СП/Facebook
У Закарпатському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки заявили, що далекобійників мають право забирати в військкомати безпосередньо з кордону.
Відтак, зазначається, що під час огляду документів на контрольно-пропускних пунктах не завжди є змога перевірити на місці всі військово-облікові дані. Це пов’язано з тим, що громадяни завчасно не подбали про наявність при собі військово-облікових документів. Саме тому в таких випадках військовозобов’язаним пропонують проїхати в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки для уточнення даних.
Водночас у ТЦК наголосили, що вантажівка залишається під наглядом представників правоохоронних органів.
“Якщо громадянин вважає, що він не підлягає мобілізації, то йому потрібно мати при собі відповідні військово-облікові документи з відмітками, які підтверджують його законні права на відстрочку, що передбачені в статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, або з відміткою про зняття з військового обліку. Або документ про належним чином оформлене бронювання. Також наголошуємо, що система “Шлях” не має нічого спільного з військовим обліком”, – зазначили у Закарпатському ТЦК.
А також закликали самостійно і вчасно оновлювати свої військо-облікові дані.
- Новий мобілізаційний закон запроваджує ще один документ, який може отримати громадянин від ТЦК – вимогу, яку не варто плутати з повісткою.
- На думку журналістів The New York Times, президент України Володимир Зеленський, ймовірно, змінив долі тисяч українських чоловіків, коли підписав закон про зниження призовного віку з 27 до 25 років цього місяця, більш ніж через два роки після початку повномасштабного вторгнення Росії.
- 16 квітня президент України Володимир Зеленський підписав проєкт закону щодо мобілізації під номером 10449.
Службові собаки Рем і Фінч, разом зі своїми наставниками, отримали нагороди від Кінологічної спілки України під час церемонії “Чотирилапі захисники”.
В останню суботу листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів…
Енергетики відновили роботу високовольтної повітряної лінії живлення, що з’єднує тимчасово окуповану Запорізьку АЕС з енергосистемою України. Вона була пошкоджена через російські обстріли.
Британець зізнався, що здійснив підпал лондонського підприємства, пов’язаного з Україною, і що він отримав гроші від іноземної розвідки, ймовірно, російської.
Міністр закордонних справ Польщі, Радослав Сікорський, заявив, що застосування Росією нової балістичної ракети “Орєшнік” з одного боку — ескалація, а з іншого — вияв розпачу, бо Путін не може перемогти.