Фінал «Євробачення-2024»: порядок виступів, коли та де дивитись

Джерело: Букви

Сьогодні, 11 травня, стане відомо ім’я переможця пісенного конкурсу “Євробачення-2024”.

У Мальме (Швеція) виступлять представники 26 країн: 20 з них вийшли з двох півфіналів, п’ять країн “великої пʼятірки” (Іспанія, Франція, Італія, Велика Британія та Німеччина) та Швеція, в якій цьогоріч відбувається конкурс.

Фото: EBU

Нагадаємо, що представниці України виступатимуть на сцені другими.

Фінал “Євробачення-2024” розпочнеться в суботу, 11 травня, о 22:00 за київським часом. Транслюватиме пісенний конкурс “Суспільне Мовлення”, зокрема сайт і телеканал “Суспільне Культура” та сайт “Суспільне Євробачення”.

За оцінками букмекерів, найвищі шанси на перемогу – 42% – має представник Хорватії Baby Lasagna з піснею “Rim Tim Dagi Dim”, а Україна – 4%, хоча раніше представниці України Jerry Heil та alyona alyona були серед лідерів рейтингу.

Протягом минулого місяця Сили оборони України виконали 115 вогневих завдань за напрямком DeepStrike, тобто вглиб території ворога.

Чи може шматок сиру перед сном зіпсувати ніч? Дослідження, опубліковане в журналі Frontiers in Psychology, виявило зв’язок між деякими харчовими продуктами – зокрема сиром і солодощами – та нічними кошмарами. Найсильніший ефект зафіксували в людей з харчовою алергією чи непереносимістю лактози.

Правозахисниця Амаль Клуні та її чоловік, актор Джордж Клуні не публікують фото своїх восьмирічних двійнят Елли та Александра і взагалі уникають зайвої уваги до родини. Причина проста – обидва працюють з темами, які пов’язані з серйозними правопорушниками, і не хочуть, щоб їхні діти з’являлися у публічному просторі.

Найближчого вівторка, 9 липня, Україна опиниться серед найспекотніших країн Європи, повідомила синоптикиня Наталка Діденко. Водночас температура повітря по країні буде дуже контрастною – від приємної прохолоди на заході до справжнього пекла на сході.

У Чумацькому Шляху виявили сім зірок, що випромінюють тепло в інфрачервоному діапазоні, яке наразі неможливо пояснити жодним відомим природним процесом. Вчені припускають, що ці сигнали можуть бути слідами гіпотетичних “сфер Дайсона” – технологій, які використовують всю енергію зорі.