Байден і Трамп прийняли запрошення CNN на дебати 27 червня
Джерело: CNN
Президент США Джо Байден та колишній президент Дональд Трамп прийняли запрошення CNN на дебати 27 червня.
Як зауважили у виданні, це будуть рекордно ранні дебати, оскільки проводитимуться більш як за чотири місяці до виборів.
“Я отримав і прийняв запрошення від CNN на дебати 27 червня. Слово тобі, Дональде. Як ти й сказав: будь-де, будь-коли, у будь-якому місці”, – написав Байден у соцмережі X.
Представник виборчого штабу Трампа поінформував, що той теж прийняв пропозицію.
На думку CNN, можливість спостерігати, як виступають обидва кандидати, матиме вирішальне значення для виборців, яких турбує вік Байдена і Трампа.
Як відомо, Трампу виповнюється 78 років 14 червня, Байдену – 82 роки в листопаді, після виборів.
Республіканці місяцями тиснули на Байдена, вимагаючи дебатів з Трампом, але президент не давав конкретної відповіді, йдеться в матеріалі.
- 27 квітня, під час вечері з кореспондентами у Білому дому, президент США Джо Байден прокоментував політичне протистояння з кандидатом на пост глави держави Дональдом Трампом, пожартувавши стосовно віку опонента.
Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.
Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей
Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.
Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.
За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.