У Польщі в ДТП загинули двоє українських підлітків

Джерело: РАР

У Польщі внаслідок аварії загинули двоє українських підлітків. Вони втікали від поліції на авто на швидкості близько 150 км/год та врізалися у дерево.

За даними агенції, загинув 16-літній підліток з України та його 17-річний пасажир. Інцидент трапився в ніч на 29 травня на головній магістралі Ґданська – проспекті Перемоги.

Поліція намагалася зупинити авто Audi A4 в місті Вейгерові, що за 40 км від Ґданська, однак водій не зупинився. Розпочалася погоня зі світловими та звуковими сигналами поліцейських машин, яка закінчилася смертю водія та важкими травмами його 17-річного пасажира. Невдовзі він помер у лікарні. Обидва хлопці – громадяни України.

“Водій на великій швидкості втікав вулицями Ґдині, Сопота і Ґданська, потім втратив контроль над кермуванням, врізався в дерево, внаслідок чого авто перекинулося”, – розповіла речниця поліції Ґданська Каріна Камінська.

За даними правоохоронців, водій їхав на швидкості близько 150-160 км/год, при тому, що у Польщі максимально дозволена швидкість руху авто в місті – 50 км/год. 40-кілометрову відстань від Вейгерова до Ґданська підліток подолав за 20 хв. Автомобіль перетинав перехрестя на червоне світло та створював небезпеку на дорозі.

Фото: РАР

“Водій Audi намагався зіштовхнути поліціянтів з дороги, змінивши смугу руху, тим самим змусивши їх різко загальмувати. Погоня закінчилася в Ґданську, де водій Audi, ймовірно, бажаючи уникнути зіткнення з іншим водієм, не впорався з керуванням, його занесло і він врізався в дерево, після чого його автомобіль перекинувся”, – уточнили в поліції.

Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.

У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…