У Росії оголосили про будівництво вже другого заводу з виробництва БпЛА

Джерело: російське інформагентство “Інтерфакс“.

Про будівництво другого заводу з виробництва БпЛА на території РФ оголосила російська компанія “Робоавиа”. Його планують звести у Ростовській області.

За даними заступника губернатора регіону Ігоря Сорокіна, перший вже нібито працює в окупованому Сімферополі (Крим).

Угоду про початок будівництва підписала місцева влада і гендиректор ТОВ “Робоавіа” Роман Гуров. Вартість проєкту оцінили в 500 млн рублів.

Згідно з ним, передбачено випуск 1100 БпЛА на рік.

“Після завершення будівництва на підприємстві з’явиться на першому етапі – 200, а на наступних етапах – 500 нових робочих місць. Обсяг інвестицій у виробництво складе близько 500 млн рублів”, – сказав Сорокін.

За його словами, завод у Сімферополі випускає на місяць 16 БпЛА і квадрокоптерів.

Довідка. ТОВ “Робоавіа” зареєстровано в січні 2015 року в Криму. Основним видом діяльності заводу є виробництво вертольотів, літаків та інших літальних апаратів. Основна частка (90%) в статутному капіталі компанії належить бенефіціарці Людмилі Гуровій, ще 10% – Максиму Красюку.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.

Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.