Coca-Cola і Starbucks подали заявку про захист своїх торгових марок у Росії, – росЗМІ

Джерело: Reuters

Coca-Cola і Starbucks подали заявку на перереєстрацію своїх торгових марок у Росії, щоб захистити свої права інтелектуальної власності після виходу з РФ, повідомляє російська газета “Ведомости”.

У виданні, з посиланням на документи Роспатенту, заявили, що у квітні Coca-Cola подала три заявки на товарні знаки.

“Активи інтелектуальної власності мають високу цінність і важливість для компанії Coca-Cola, і ми постійно вживаємо заходів для покращення та зміцнення цих активів у всьому світі. Наші заявки в Росії призначені для збереження наших прав на товарні знаки”, – сказав представник Coca-Cola у заяві для Reuters.

Наприкінці травня Starbucks подала в Росії вісім подібних заявок.

“Starbucks регулярно подає заявки на торгові марки по всьому світу, щоб захистити свій бренд”, – сказав представник компанії, що базується в Сіетлі.

Starbucks завершила продаж в РФ у червні 2023 року, однак покупці відкрили мережу під назвою Stars Coffee.

Coca-Cola офіційно припинила продажі в Росії своїх ключових брендів Coca-Cola, Sprite і Fanta. Однак їхній колишній підрозділ в РФ перейменували в Multon Partners і продають продукт під назвою “Добра кола”.

Інші західні фірми, такі як шведський меблевий гігант IKEA, подали подібні запити на торговельну марку в Росії після закриття свого бізнесу.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що втрати росіян в Україні з початку 2025 року вже сягнули понад 177 тисяч солдатів.

Президент України Володимир Зеленський і глава Франції Еммануель Макрон не спілкуються через посольства – вони напряму дзвонять один одному через захищені лінії, WhatsApp або Signal.

Глава зовнішньополітичної служби Європейського Союзу Кая Каллас заявила, що не вірить у реальну зацікавленість Росії в досягненні миру в Україні.

На Лиманському напрямку бійці 106 батальйону 63 окремої механізованої бригади “Сталеві леви” взяли в полон громадянина Узбекистану, який брав участь у бойових діях на боці російських військ.

12 травня Рада Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) офіційно визнала Росію відповідальною за катастрофу рейсу MH17 у 2014 році.