Аеропорт Сеула закрили на кілька годин через повітряні кулі зі сміттям з КНДР
Джерело: The Guardian
Міжнародний аеропорт Інчхон у Сеулі (Південна Корея) довелось закрити на три години, через повітряні кулі зі сміттям з КНДР.
За повідомленням представника аеропорту, одна з куль впала поблизу пасажирського термінала №2. Відтак три злітні-посадкові полоси довелось закрити.
Північна Корея почала запускати у бік Південної Кореї повітряні кулі, наповнені різноманітним сміттям, наприкінці травня. З того часу у Південній Кореї приземлилось вже сотні таких куль.
Декілька з них були помічені на території аеропорту. За словами представника, сьогоднішній інцидент – не перший, коли робота аеропорту, розташованого за 40 км від КНДР, була порушена.
У момент падіння кулі поблизу терміналу, інтенсивність польотів була низькою. На той момент до аеропорту прибуло вісім рейсів – вантажних та пасажирських. вони були перенаправлені в інші південнокорейські аеропорти, а одне вантажний літак перенаправили до Китаю.
Ще кілька посадок були відкладені, а вильоти затримані на кілька годин.
Північна Корея заявила, що повітряні кулі є помстою за пропагандистську кампанію північнокорейських перебіжчиків і активістів на Півдні, які регулярно надсилають повітряні кулі з їжею, ліками, грошима та листівками з критикою лідерів Північної Кореї.
У Південній Кореї повідомили, що повітряні кулі з КНДР були наповнені предмети з зображенням Hello Kitty, старий одяг, ґрунт з фекаліями та паразитами.
Сьогодні Збройні сили Південної Кореї заявили, що близько 100 повітряних куль уночі на 26 червня впали в основному в столиці Сеулі та навколишній провінції Кьонгі. Більшість мали всередині лише клаптики паперу.
- У смітті, яке Пхеньян відправляв до Південної Кореї з повітряними кулями, виявлено паразитів.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…