Північна Корея заявила про успішне випробування ракети з заповненою боєголовкою

Джерело: Reuters

В четвер, 27 червня, північнокорейські ЗМІ повідомили, що КНДР успішно провела випробування, спрямоване на розробку ракет з кількома боєголовками. Південна Корея відкинула це твердження як “обман” для маскування невдалого запуску.

Північна Корея заявила, що випробування провели в середу з використанням першого ступеня твердопаливного двигуна балістичної ракети середньої дальності. В КНДР заявили, що під час випробування ракета розділила боєголовки, які були точно наведені на три задані цілі.

“Мета полягала в тому, щоб забезпечити здатність знищувати окремі цілі за допомогою кількох боєголовок”, — йдеться в повідомленні.

Військові Південної Кореї заявили, що спільний аналіз південнокорейських військових вказує на те, що ракета вибухнула на початковій стадії польоту.

“Сьогодні Північна Корея дещо розкрила, але ми вважаємо, що це просто засіб обману та перебільшення”, — сказав на брифінгу речник Об’єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї Лі Сон Джун.

За його словами, фотографії, опубліковані КНДР з нібито випробування швидше за все були сфабриковані або це перероблені фотографії з попереднього запуску.

  • Військові Південної Кореї сьогодні, 26 червня, повідомили, що, ймовірно, гіперзвукова ракета, запущена Північною Кореєю, вибухнула під час польоту.

Міністр міграції Швеції Юган Форсселл заявив, що “шокований і наляканий” крайньо правим активізмом свого сина-підлітка.

Посол України в Туреччині Наріман Джелялов подарував президенту Реджепу Таїпу Ердогану керамічний “Dostluk Kalkanı” (“Щит дружби”).

В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.

Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.

У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив новий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.