Південна Корея повідомила про запуск КНДР ракети, яка вибухнула в повітрі

Джерело: Sky News

Військові Південної Кореї сьогодні, 26 червня, повідомили, що, ймовірно, гіперзвукова ракета, запущена Північною Кореєю, вибухнула під час польоту.

За словами Об’єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї, ракета була запущена поблизу столиці Пхеньяна. 

Високопоставлені посадовці Південної Кореї, США та Японії провели телефонну розмову та засудили запуск як порушення кількох резолюцій Ради Безпеки ООН і серйозну загрозу миру та стабільності в регіоні і за його межами.

Індійсько-тихоокеанське командування США також виступило із засудженням і закликало Пхеньян утриматися від подальших незаконних і дестабілізаційних дій.

“Хоча ми оцінили, що ця подія не становить безпосередньої загрози персоналу США, території чи нашим союзникам, ми продовжуємо стежити за ситуацією”, — йдеться в заяві.

Останній запуск ракети Північна Корея здійснила 30 травня.

Грецькі острови, як Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають серйозну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями. 

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що власники садиби Зеленського зобов’язались відновити її. Історичну будівлю знесли 19 липня.

У Лондоні за підозрою у вбивстві підлітка у дитячій зоні парку затримали шістьох осіб.

Станом на 23 липня віцепрезидентка США Камала Гарріс, після пропозиції її кандидатури Байденом на вибори президента від демократів, вже встигла зібрати 100 мільйонів доларів на передвиборчу кампанію.

Вчені виявили, що хімічна реакція на дні океану може створювати кисень без живих організмів, змінюючи уявлення про його виробництво.