Росія відновить прямі пасажирські поїзди до Північної Кореї

Джерело: Reuters

В липні Росія відновить пряме пасажирське залізничне сполучення з Північною Кореєю після чотирирічної перерви через пандемію COVID-19.

Губернатора російського Приморського краю, що межує з Північною Кореєю, Олег Кожем’яко сказав, що потяги курсуватимуть з міста Владивосток до північнокорейського порту Расон.

“Сівши у Владивостоці, (люди) приїдуть прямо в КНДР, насолодяться там красою, природою, культурою, познайомляться зі звичаями і традиціями”, – сказав він.

Нагадаємо, що президент РФ Володимир Путін відвідав Північну Корею минулого тижня вперше з 2000 року, поглибивши зв’язки Москви з Пхеньяном і підписавши двосторонню угоду, яка включає зобов’язання про взаємну оборону.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.