Росіяни прибули до КНДР, ставши першими іноземними туристами після COVID-19

Джерело: Reuters

У п’ятницю, 9 лютого, близько 100 росіян прилетіло до Північної Кореї на приватний тур, ставши першою іноземною групою, яка відвідала КНДР після пандемії COVID-19.

До групи росіян увійшли люди з туристичного бізнесу та “мандрівники буквально з усіх куточків Росії – від Калінінграда до Владивостока”, які проведуть чотири дні в КНДР.

Цей візит відбувся після того, як лідер КНДР Кім Чен Ин і президент Росії Володимир Путін зустрілися на північ від Владивостока у вересні та пообіцяли тіснішу економічну та військову співпрацю.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.