Більше, ніж у «Оскара»: пресконференція Байдена зібрала 23 мільйони глядачів

Джерело: The New York Times

Пресконференцію президента США Джо Байдена після невдалих дебатів переглянули понад 23 мільйони людей, що перевищує аудиторію цьогорічної церемонії “Оскар”.

“Понад 23 мільйони людей – більше, ніж аудиторія цьогорічної церемонії вручення премії “Оскар”, – під’єдналися в четвер увечері, щоб подивитися, як Байден провів свою першу пряму пресконференцію після невдалого виступу на дебатах із колишнім президентом Дональдом Трампом минулого місяця”, – йдеться в повідомленні.

Телевізійна аудиторія пресконференції Байдена становила приблизно 45% від загальної кількості глядачів дебатів. Трансляцію проводили кілька великих телемереж. 80%  глядачів були старшого віку (від 55 років). ABC залучила найбільшу аудиторію серед дорослих віком від 25 до 54 років.

Виступ Байдена став однією з найпопулярніших телепередач року, окрім спортивних подій. Глядачі також мали можливість переглянути виступ на цифрових новинних сайтах і в соціальних мережах, що дослідники не враховували.

“Увагу американців привернули питання до віку й придатності президента Байдена до можливої нової каденції. Окрім того, він рідко проводить індивідуальні пресконференції”, – зазначають в The New York Times.

Прокуратура спільно з СБУ встановила особи командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї армії Центрального військового округу ЗС РФ та двох командирів батальйонно-тактичних груп, які забезпечили нанесення удару по спальному району Чернігова. 

Президент України Володимир Зеленський невідкладно підписав три передані з Верховної Ради документи.

В індійському штаті Махараштра адміністрація школи RS Damani публічно роздягнула понад 10 учениць віком від 10 до 16 років, щоб перевірити, чи є в них менструація.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 15 липня. Від початку доби на фронті відбулося 110 бойових зіткнень.

Міжнародне дослідження, опубліковане в журналі Nature, пов’язує зменшення забруднення повітря, особливо в Китаї та Східній Азії, з прискоренням глобального потепління.