Перший сенатор-демократ публічно висловив сумнів щодо здатності Байдена виграти вибори
Джерело: Axios
Майкл Беннет став першим сенатором-демократом, який публічно висловив сумнів, що чинний президент США Джо Байден зможе перемогти на цьогорічних виборах.
“Я думаю, що Дональд Трамп на шляху до перемоги на цих виборах і, можливо, виграє їх з великим відривом”, – сказав сенатор від штату Колорадо.
З такою заявою він виступив в етері CNN після того, як демократи у Сенаті вперше зібрались разом після дебатів Байдена і Трампа. Попри це, на зустрічі вони не дійшли спільної думки про подальші кроки.
Беннет є одним з трьох демократів у Сенаті США, які й раніше приватно заявляли, що сумніваються у перемозі Байдена.
Тривога щодо можливості Джо Байдена брати участь у виборах президента США виникла після його дебатів з основним суперником – республіканцем Дональдом Трампом.
Невдалі для Байдена дебати занепокоїли навіть його соратників, які почали розглядати можливість замінити кандидата у президенти від Демократичної партії.
Щобільше, з закликом замінити Байдена виступили й редактори видання The New York Times. Опитування свідчать, що й частина американців не проти заміни кандидата від демократів.
За даними ЗМІ, всередині партії навіть обговорюють, хто може стати гідною заміною Джо Байдена.
Та, попри шквал критики, сам президент США запевняє, що навіть попри свій вік він впевнений у здатності очолювати державу ще чотири роки. У цьому впевнена і його родина, яка закликала Байдена продовжувати участь у виборах.
- Провідний представник демократів у комітеті зі збройних сил в Палаті представників США Адам Сміт закликав Джо Байдена відмовитись від участі у виборах президента.
- Опитування, проведене Reuters/Ipsos свідчить, що експерша леді США Мішель Обама – єдина демократка, яка могла б перемогти Дональда Трампа на виборах президента США.
- Ебігейл Дісней – громадська активістка та член родини Дісней – яка є однією з головних донорок Демократичної партії, не фінансуватиме політсилу, якщо Джо Байден не відмовиться від боротьби за пост президента США.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.