Перший сенатор-демократ публічно висловив сумнів щодо здатності Байдена виграти вибори

Джерело: Axios

Майкл Беннет став першим сенатором-демократом, який публічно висловив сумнів, що чинний президент США Джо Байден зможе перемогти на цьогорічних виборах.

“Я думаю, що Дональд Трамп на шляху до перемоги на цих виборах і, можливо, виграє їх з великим відривом”, – сказав сенатор від штату Колорадо.

З такою заявою він виступив в етері CNN після того, як демократи у Сенаті вперше зібрались разом після дебатів Байдена і Трампа. Попри це, на зустрічі вони не дійшли спільної думки про подальші кроки.

Беннет є одним з трьох демократів у Сенаті США, які й раніше приватно заявляли, що сумніваються у перемозі Байдена.

Тривога щодо можливості Джо Байдена брати участь у виборах президента США виникла після його дебатів з основним суперником – республіканцем Дональдом Трампом.

Невдалі для Байдена дебати занепокоїли навіть його соратників, які почали розглядати можливість замінити кандидата у президенти від Демократичної партії.

Щобільше, з закликом замінити Байдена виступили й редактори видання The New York Times. Опитування свідчать, що й частина американців не проти заміни кандидата від демократів.

За даними ЗМІ, всередині партії навіть обговорюють, хто може стати гідною заміною Джо Байдена.

Та, попри шквал критики, сам президент США запевняє, що навіть попри свій вік він впевнений у здатності очолювати державу ще чотири роки. У цьому впевнена і його родина, яка закликала Байдена продовжувати  участь у виборах.

Викидання понад 140 дельфінів на берег біля Кейп-Коду (штат Массачусетс, США) минулого місяця визнано як найбільше масове викидання цих ссавців на берег в історії Сполучених Штатів.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.