Опитування показало, що Мішель Обама – єдина демократка, яка може перемогти Трампа

Джерело: Reuters

Опитування, проведене Reuters/Ipsos свідчить, що експерша леді США Мішель Обама – єдина демократка, яка могла б перемогти Дональда Трампа на виборах президента США.

Після нещодавніх дебатів Байдена і Трампа, які були відверто невдалими для чинного президента, у США все частіше говорять про необхідність замінити Байдена іншим кандидатом від Демократичної партії.

Опитування агенства виявило, що серед всіх потенційних кандидатів, які могли б замінити Байдена, найвищу підтримку має Мішель Обама. Лише вона могла б перемогти республіканця Дональда Трампа на виборах президента у листопаді, та ще й з вагомим відривом – 50% проти 39%.

Всі інші ймовірні кандидати, про яких пишуть у ЗМІ, не мають такої переваги та підтримки. До прикладу, віцепрезидентка США Камала Гарріс – шанси якої замінити Байдена найвищі – програє Трампу: 42% проти 43%.

Однак, наголосили в агентстві, ця різниця – у межах 3,5% похибки, відтак статистичні шанси Гарріс на перемогу майже такі ж, як і у Байдена.

Тривога щодо можливості Джо Байдена брати участь у виборах президента США виникла після його дебатів з основним суперником – республіканцем Дональдом Трампом.

Невдалі для Байдена дебати занепокоїли навіть його соратників, які почали розглядати можливість змінити кандидата у президенти від Демократичної партії.

Щобільше з закликом замінити Байдена виступили й редактори видання The New York Times. Опитування свідчать, що й частина американців не проти заміни кандидата від демократів.

За даними ЗМІ, всередині партії навіть обговорюють, хто може стати гідною заміною Джо Байдена.

Та попри шквал критики сам президент США запевняє, що навіть попри свій вік він впевнений у здатності очолювати державу ще чотири роки. У цьому впевнена і його родина, яка закликала Байдена продовжувати участь у виборах.

  • Джо Байден вкотре наголосив, що продовжить участь у боротьбі за пост президента США, навіть після численних закликів знятись з виборів. Він наголосив, що відмовиться лише у випадку, якщо “з неба зійде Всемогутній Господь і скаже йому це зробити”.
  • Ебігейл Дісней – громадська активістка та член родини Дісней – яка є однією з головних донорок Демократичної партії, не фінансуватиме політсилу, якщо Джо Байден не відмовиться від боротьби за пост президента США.
  • У ЗМІ опублікували відео з Дональдом Трампом, яке, вочевидь, записано приховано, де він називає Джо Байдена “зламаною купою лайна”, яка “на межі виходу з передвиборчої гонки”.

Хоча правець може виникнути в будь-яку пору року, влітку ризик зараження може бути вищим, оскільки люди проводять більше часу на вулиці. 

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.