РФ обстріляла Дніпропетровщину: поранено одну людину
Джерело: Олександр Ганжа
Уночі 16 травня російські окупанти обстрілювали Дніпропетровську область. Як наслідок – є поранений та руйнування.
За повідомленням очільника ДОВА Олександра Ганжи, росіяни понад 20 разів атакували три райони області безпілотниками та артилерією.
На Нікопольщині під атакою опинились Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська, Покровська та Мирівська громади. Зайнялися 17 авто та 15 мопедів. Ще одна машина та приватний будинок побиті. Постраждав 22-річний чоловік, він лікуватиметься амбулаторно.
На Криворіжжі потерпали Кривий Ріг і Софіївська громада. Понівечені інфраструктура та приватний будинок.
У Синельниковому горіли понад 10 автівок.
- В Одеському районі продовжують ліквідовувати наслідки російських атак. За оновленими даними, кількість постраждалих внаслідок нічних та ранкових ударів по Одещині зросла до 11 людей.
Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.
В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.
Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.
В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.
Нова клінічна рекомендація розглядає надмірну вагу, діабет, захворювання нирок та серцеві захворювання як тісно пов’язані частини серцево-судинно-нирково-метаболічного синдрому, або синдрому ХКМ.