Компанії РФ масово шукають трудових мігрантів в Африці

Джерело: The Moscow Times

Російські компанії почали масово шукати працівників у країнах Африки через тотальну нестачу робітників. Зокрема з початку 2024 року кількість вакансій для представників цього континенту зросла у десятки разів.

Зокрема найбільше кількість вакансій від компаній РФ зросла в Кенії — у 39 разів. Тоді як у Зімбабве показник збільшився у 15 разів, у Камеруні – у дев’ять разів, а у Замбії – у вісім разів. Щобільше, також різке зростання кількості вакансій від РФ зафіксовано в Алжирі — у сім разів.

Кількість запрошень для іноземних робітників збільшилася на 68%, фахівців сільського господарства – на 63%, працівників у сфері видобутку сировини та будівництва – на 53 та 51% відповідно.

Експерти наголошують, що кількість африканських фахівців, які в’їжджають до Росії, зростає з кожним роком.

Африканські трудові мігранти займають абсолютно різні ніші на ринку праці: деякі дійсно зайняті в досить низькокваліфікованих професіях, наприклад у будівництві, працюють на складах, у сільському господарстві, інші ж займають високі керівні посади у великих російських компаніях, – заявив експерт Центру вивчення Африки факультету світової економіки та світової політики НДУ ВШЕ Всеволод Свиридов.

Раніше ми повідомляли, що Росія планує набрати до армії 420 тисяч контрактників до кінця цього року, що вплине на робочу силу в низці невійськових галузей.

За останніми даними, унаслідок ракетного удару РФ по Запоріжжю вдень 10 грудня загинуло вісім осіб.

Івано-Франківський міський суд визнав мешканця Донеччини винним у державній зраді та колабораційній діяльності. Він добровільно підписав контракт на службу у Слов’янській бригаді “ДНР”.

Володимир Зеленський заслухав доповідь головнокомандувача Збройних Сил України Олександра Сирського. Зокрема, йшлося про ураження на території Росії.

Парламент Канади затвердив виділення 764 мільйонів канадських доларів (приблизно 587 мільйонів доларів США) для підтримки України в межах великого пакета додаткових видатків. Загальна сума пакета становить 21 мільярд канадських доларів (близько 14,4 мільярда доларів США) і включає фінансування національної оборони.

Українська військовослужбовиця опублікувала фото головних ялинок Маріуполя з 2011 по 2022 роки.