Замах на Трампа: стрілець двічі приходив заздалегідь на місце майбутнього мітингу
Джерело: CNN
За даними правоохоронних органів США, нападник, який стріляв у експрезидента Дональда Трампа минулої суботи, двічі приходив на місце запланованого мітингу, в тому числі у день його проведення.
“Представники Секретної служби США та ФБР повідомили законодавцям Палати представників, що чоловік, який намагався вбити експрезидента Дональда Трампа, двічі відвідував місце проведення майбутнього мітингу після того, як про нього було оголошено, в тому числі в день стрілянини”,- зазначається в повідомленні.
Як зазначається, правоохоронці встановили це, коли відстежували координати переміщення мобільного телефону чоловіка. При цьому вказано, що стрілець перебував там впродовж 70 хвилин.
Також в телефоні стрільця були виявлені фотографії чинного президента Джо Байдена та експрезидента Дональда Трампа. За словами джерел, історія пошуку на пристроях нападника включала дату Національного з’їзду Демократичної партії та події за участі Трампа.
Водночас уточнюється, що слідчі досі не встановили мотиву нападу.
- Король Великої Британії Чарльз ІІІ написав приватний лист експрезиденту США Дональду Трампу, на якого напередодні здійснили замах.
- Двадцятирічний Томас Метью Крукс, який скоїв замах на експрезидента США Дональда Трампа на мітингу в штаті Пенсильванія, був членом спортивного клубу зі стрільбищем на 180 метрів.
- За всю історію США 13 американським президентам вдалося уникнути замахів на життя, проте чотири з 46 очільників країни все ж були вбиті. А 13 липня у Пенсильванії хотіли вбити Дональда Трампа, внаслідок стрілянини він дістав поранення вуха.
Голлівудський актор Річард Гір став співвиконавчим продюсером документального фільму “Мудрість щастя” про духовного лідера Далай-ламу XIV.
12 грудня Велика Палата Верховного Суду залишила без змін рішення ВРП про звільнення Князєва з посади судді Верховного Суду.
На Хмельниччині засудили чоловіка, який металевим прутом побив свого 12-річного пасинка.
Результати опитування Агенції фундаментальних прав ЄС свідчать, що кожна третя жінка в ЄС зазнала сексуальних домагань, насильства та погроз вдома, на роботі чи у громадських місцях.
Громадяни Росії, які поїхали до Фінляндії після початку війни з Україною, почали отримувати відмови у притулку. Таким біженцям пропонують покинути територію країни добровільно. Видання з’ясувало, що у такій ситуації опинилися щонайменше семеро осіб.