В Італії помер кондитер Роберто Лінгуанотто, котрого вважають творцем десерту тирамісу
Джерело: pubity
Італійський кондитер Роберто “Лолію” Лінгуанотто помер у віці 81 року після тривалої хвороби. Його вважають винахідником відомого десерту тирамісу.
Переглянути цей допис в Instagram
Лінгуанотто працював у відомому ресторані Le Beccherie у Тревізо, Італія, коли створив відомий десерт.
Страва з’явилася у меню закладу у 1972 році. Рецепт нотаріально завірили троє членів делегації Італійської академії кулінарії у місті Тревізо.
Одне з припущень, що кондитер випадково впустив маскарпоне в миску з цукром і яйцями, а потім додав дамські пальчики, замочені в еспресо, разом зі співавторкою рецепту Альбою ді Пілло-Кампеол, дружиною власника Le Beccherie.
Тірамісу – італійський десерт на основі сиру маскарпоне, як наповнювач додається печиво “савоярді”, кава та какао. У класичному вигляді тирамісу подається охолодженим до кави еспресо.
- У віці 90 років помер легендарний британський блюзовий музикант Джон Мейолл.
- У віці 94 років помер американський актор та комік Боб Ньюгарт, відомий зокрема роллю в ситкомі “Теорія великого вибуху”.
- 30 липня 2010 року зупинилося серце відомого українського співака і композитора Миколи Мозгового.
Армія РФ застосовує балістичні ракети “Іскандер” та північнокорейські KN-23 з касетними боєголовками, що призводить до масових жертв серед цивільного населення України, заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко після масованої атаки росіян у ніч на 24 квітня.
Головний виконавчий продюсер програми “60 хвилин” на CBS News Білл Оуенс йде у відставку через занепокоєння щодо редакційної незалежності на тлі судової тяганини з президентом США Дональдом Трампом.
Зірка серіалу “Білий лотос”, британська акторка Еймі Лу Вуд, виступила з різкою критикою шоу Saturday Night Live після виходу скетчу, де, за її словами, висміяли її зуби.
24 квітня Індія офіційно перекрила шлюзи на своїх дамбах, зупинивши потік води річки Інд у бік Пакистану. Ісламабад попереджав, що розглядатиме водну блокаду як акт війни.
Гонконзьке видання South China Morning Post повідомило про низку дивних смертей відомих китайських фахівців у сфері розвитку штучного інтелекту протягом останніх років.