У Німеччині сім’я сирійських біженців скоїла щонайменше 110 кримінальних злочинів
Джерело: Bild
За кілька років перебування у Німеччині, 17-річний уродженець Сирії Халіл Х. скоїв 34 кримінальні злочини. Після ножового нападу у Штутгарті сирійського біженця таки відправили під варту. Нині політики вимагають забезпечити депортацію таких “шукачів притулку”, аби захистити власних громадян.
За інформацією Bild, майже вся родина Халіла, котра втекла з Алеппо, перебуває під контролем правоохоронних органів ФРН. Нині на рахунку членів цієї родини – як мінімум 110 кримінальних злочинів, скоєних на території Німеччини.
Батько Халіла – Абд Альмуді – приїхав до Німеччини у 2016 році. У Сирії він мав дві дружини, одна з них, припускає видання, загинула під час втечі до ФРН. Альмуді підозрюється у скоєнні 12 злочинів, сім з яких пов’язані з насильством. Більшість насильницьких злочинів спрямована проти його власної дочки Мутіа.
Сама Мутіа скоїла чотири злочини, її молодша 18-річна сестра Фахрія має за спиною 14 кримінальних злочинів, і вже встигла побувати у в’язниці. Її брати Халід (вісім злочинів) та Едо (сім злочинів) нині відбувають тюремні терміни.
Також у спеціальній установі для неповнолітніх перебуває 14-річний брат Мустафа – його визнали винним у 21 кримінальному злочині. Навіть 12-річний Алі з цієї родини звинувачується за трьома статтями кримінального кодексу.
Під час судового процесу один із синів Абд Альмуді заявив слідчим, що його сім’я “вшановує лише Коран і не поважає законів, ухвалених у Німеччині”.
Нині блок ХДС/ХСС вимагає від міністерства внутрішніх справ ФРН відкрити шлях для депортації таких біженців до Сирії.
Глава МВС Німеччини Ненсі Фезер заявила, що її відомство веде “конфіденційні переговори з різними країнами, щоб знову уможливити депортацію до Афганістану та Сирії”.
Блок ХДС/ХСС також закликав канцлера Олафа Шольца зробити депортацію біженців, які порушують закон у Німеччині, одним із пріоритетів своєї політики.
Шольц має негайно забезпечити успішне проведення депортації до Сирії, наприклад, через Туреччину. Канцлер має зробити це першочерговим завданням і поговорити з Ердоганом, — наголосив депутат Бундестагу, експерт із внутрішньої політики Александер Тром.
Тимчасовий дозвіл Халіля Х. на перебування у Німеччині був дійсним лише до листопада 2023 року. Очевидно, він подав заявку на продовження документа — до ухвалення рішення він перебуває у країні на законних підставах і отримує соціальну допомогу з бюджету.
Той, хто нападає на наших вулицях на перехожих, не має права на наш захист… Блокування “Зеленими” депортації до Сирії та Афганістану повинна бути негайно припинене, – додав генеральний секретар ХСС Мартін Хубер.
Раніше ми повідомляли, що за перші п’ять місяців 2024 року федеральна поліція Німеччини зафіксувала 2215 мігрантів, які незаконно перетнули кордон, використовуючи так званий “білоруський маршрут”.
- 22 травня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш поінформував, що Варшава планує збільшити кількість військовослужбовців, аби підсилити кордон з Білоруссю.
- Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск повідомив, що країна укріплятиме східний кордон через зростаючу нелегальну міграцію з Білорусі.
- Службовці польської військової поліції долучаться до патрулювання кордону країни з Білоруссю. За повідомленнями ЗМІ, військові поліцейські Польщі будуть співпрацювати з солдатами, які вже здійснюють службу на польсько-білоруському кордоні.
Компанія Mattel випустила першу в історії ляльку Barbie з цукровим діабетом першого типу.
Турецький суд заблокував доступ до частини контенту чат-бота Grok, розробленого компанією xAI Ілона Маска. Влада заявила, що чат-бот генерує відповіді, що ображають президента Реджепа Таїпа Ердогана, засновника сучасної Туреччини Мустафу Кемаля Ататюрка та релігійні цінності.
Семирічного собаку-шукача Бруно 6 липня знайшли мертвим у центрі дресирування поблизу італійського міста Таранто. Пес протягом кількох годин помирав болісною смертю, після того як йому кинули ковбаски, начинені цвяхами.
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц вважає, що можливості для мирного врегулювання війни Росії проти України більше не існує.
За даними дослідження Соціологічної групи “Рейтинг”, найвищу довіру серед українських політиків і посадовців має колишній головнокомандувач ЗСУ, а нині надзвичайний повноважний посол України у Великій Британії Валерій Залужний (73%).