«Розгледіли пропаганду»: на Олімпіаді каноїстку змусили прибрати надпис «I am Ukrainian»
Джерело: BGV Group, компанія-партнер Анастасії Рибачок
Компанія, що спонсорує українську каноїстку Анастасію Рибачок і придбала для неї човен на Олімпіаду в Парижі, заявила, що Міжнародна федерація каное змусила зафарбувати напис “I am Ukrainian” (“Я – українка”) на її човні.
Установа цензурувала надпис на її каное, вважаючи це пропагандою. МОК забороняє будь-які написи, пов’язані з війною, як-от “Stop War”.
“Але ж напис “I am Ukrainian” – це інше, він вказує на нашу приналежність до України, це важливо”, – поділилася Анастасія.
Партнери придбали для Анастасії Рибачок унікальне каное на цьогорічні Ігри. Дизайн човна Анастасія розробила самостійно, відобразивши важливість самоідентичності та української незламності.
“Це – насамперед, символ віри в мене та мої можливості. Створюючи дизайн для каное, я прагнула підкреслити, що я – з України і цим неймовірно пишаюсь!”.
Цього року Анастасія змагатиметься у двох категоріях: каное-двійка на 500 метрів і каное-одиночка на 200 метрів. У 2020 році спортсменка виборола срібло.
- Автор доповіді щодо маніпулювань з боку МОК на користь Росії та Білорусі Роман Чупрін повідомив, що росіяни Любов Андріанова та Дмитро Андрєєв працювали у складі журі на Олімпіаді-2024 зі спортивної гімнастики.
- У фіналі Олімпійських ігор український гімнаст Ілля Ковтун отримав “срібло” у вправах на паралельних брусах. Виступ українця судді оцінили у 15.500, тим самим він виборов свою першу нагороду на Олімпіаді у Парижі.
- Легкоатлет Михайло Кохан приніс Україні бронзову нагороду на Олімпійських іграх у метанні молота. Він метнув молот на 79.39 м.
- 4 серпня українська атлетка Ірина Геращенко здобула бронзу в стрибках у висоту на Олімпіаді-2024. Це перша олімпійська нагорода для спортсменки.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.
Проти іранської співачки Парасту Ахмаді та музикантів, які їй акомпанували, порушили кримінальну справу за виконання музики без хіджаба у прямому ефірі. Про це повідомляють Iran International та IranWire.