Український військовий відтворив іконічний танець зі стрічки «Дедпул і Росомаха»

Джерело: United24/Instagram

Український військовий, одягнений у форму та екіпірований у військове обладнання, виконав відомий танок із фільму “Дедпул і Росомаха”, чим завоював серця користувачів соцмереж.

Запальне відео, опубліковане в Instagram, швидко стало вірусним. На кадрах оборонець демонструє точне відтворення танцювальних рухів головного героя стрічки.

На відео видно, як захисник, одягнений у військові обладунки, жваво підтанцьовує, ймовірно, десь неподалік позицій.

Користувачі соцмереж захоплюються майстерністю військового, зауважуючи, що оборонець вміло поєднує службу та креативність:

“Не відірвати очей! Які ж в нас круті, веселі, гарні, добрі, сміливі, сильні, та просто найкращі хлопці в світі”, “Наші талановиті українські захисники”, “Таку армію нікому не подолати! Сильні ззовні і гарні з середини”, – пишуть у коментарях.

Пропонуємо вам також насолодитися вмінням, пластикою та енергетикою талановитого військовослужбовця.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений UNITED24Media (@united24.media)

Ви тільки гляньте, як цей український солдат виконує культові танцювальні рухи Дедпула, — підписали відео на мультимедійній платформі United24.

27 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна і США домовилися не враховувати вже надану допомогу у майбутній угоді про співпрацю щодо рідкісноземельних металів.

До кінця квітня 2025 року Чехія у межах своєї ініціативи спорядить Україні ще 400 тисяч великокаліберних боєприпасів, повідомила міністерка оборони Яна Чернохова.

27 квітня міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Україна не повинна погоджуватися на пропозицію президента США Дональда Трампа поступитися територією в обмін на припинення вогню з Росією, оскільки це було б схоже на “капітуляцію”.

У Генштабі повідомили про завершення другого етапу проєкту з психологічної реабілітації та відновлення боєздатності військовослужбовців Сил оборони України за підтримки НАТО.

Російська пропаганда запустила масштабну кампанію дезінформації, поширюючи фейки про нібито “звірства ЗСУ” на території Курської області. Мета — мобілізувати населення РФ на підтримку війни та виправдати злочини проти людяності.