Екскерівник двох кладовищ у Києві виплатив понад ₴1,6 млн фіктивним працівникам
Джерело: Поліція Києва
Столичні правоохоронці повідомили про підозру колишньому керівнику двох кладовищ у Києві, який виплатив понад 1,6 мільйона гривень фіктивним працівникам.
Правоохоронці встановили, що фігурант виконував обов’язки керівника Біличанського кладовища ритуальної служби. Паралельно, у цей період, в комунальному підприємстві офіційно було оформлено на роботу прибиральницю, яка не відвідувала місце роботи, але отримувала зарплатню.
Відтак, за 2 роки, на банківський рахунок жінки було безпідставно нараховано майже 1 145 000 гривень.
Надалі підозрюваний перейшов працювати виконуючим обов’язки керівника до Міського кладовища ритуальної служби, де також рахувалася фіктивна прибиральниця, яка безпідставно отримувала заробітну плату. За рік фіктивної “роботи” їй виплатили понад 500 000 гривень.
Відтак за цей час фігурант завдав збитків бюджету територіальної громади Києва на понад 1,6 млн гривень.
Слідчі повідомили правопорушнику про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України – службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
- Вища рада правосуддя звільнила суддю Генічеського районного суду Херсонської області Наталію Шарко, яку підозрюють у державній зраді. До цього вона встигла отримати майже 1,4 мільйона гривень зарплатні.
11 грудня міністерство закордонних справ Росії поскаржилося, що передача США Україні 20 мільярдів доларів коштом заморожених російських активів, було “простим пограбуванням”, і припустило, що Москва може “захопити західні активи” на своїй території “для посилення промислового потенціалу”.
Австрійська нафтогазова компанія OMV Gas Marketing & Trading GmbH розірвала довгостроковий контракт з російським “Газпромом” на постачання газу, укладений у 2006 році. Угода мала діяти до 2040 року.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 11 грудня. З початку доби відбулося 194 бойових зіткнення.
Науково-популярний проєкт “Альфа Центавра” опублікував OSINT-розрахунок застосування РФ ракети “Орєшнік”, попередивши про можливість нового удару російськими ракетами середньої дальності по території України, базуючись на аналізі авіаційних повідомлень (NOTAM) про закритий повітряний простір над полігоном “Капустин Яр”.
11 грудня Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський зустрівся з бійцями 38-ї окремої бригади морської піхоти на Покровському напрямку.