Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою – Генштаб
Повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в Telegram
Ворог зосереджує основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках.
Російські окупанти за добу завдали 32 авіаційних ударів та здійснили 15 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
“Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою”, – зазначають в Генштабі.
На Куп’янському, Авдіївському, Шахтарському та Лиманському напрямках ворог вів безуспішні наступальні дії, українські сили успішно тримають оборону.
На Бахмутському напрямку українські захисники успішно відбили усі ворожі атаки.
- Українські захисники продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявлених цілях противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.
- Контрнаступ українських військових триває. Зокрема за останній тиждень Сили оборони просунулись вперед на 1,7 кілометра на Мелітопольському напрямку.
- Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний дав інтерв’ю та розповів про свої плани використання зброї на полі бою.
Генштаб оприлюднив відео, на якому 14-та окрема механізована бригада імені князя Романа Великого демонструє успішну операцію на Куп’янському напрямку. Українські захисники знищили бронетанкову групу противника, атакувавши п’ять одиниць техніки, серед яких танки та БМП.
У Польщі до Українського легіону станом на сьогодні вже подали більше тисячі заяв, повідомив посол України у Польщі Василь Боднар.
На повномасштабній війні РФ проти України загинув ще один грузинський боєць Бадрі Кварацхелія. Інформацію підтвердили у МЗС Грузії.
22 грудня прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо прилетів з візитом до Росії. Наразі триває офіційна зустріч між ним та главою РФ Володимиром Путіним у Кремлі.
Обраний президент США у своїй передвиборчій кампанії обіцяв швидко покласти край російсько-українській війні. Responsible Statecraft припускає, що може розглянути нестандартні підходи, а саме використання арктичних питань для переговорів із Росією.