Авіація України приєдналась до операції у Курській області РФ – Fofbes
Джерело: Forbes
За інформацією ЗМІ українська авіація долучилась до операцій у Курській області РФ, атакуючи ворожі цілі.
Для атак на території противника Україна використала американські плануючі бомби Joint Direct Attack Munition. Зокрема ними ПС ЗСУ атакували російський командний пункт у н.п. Тьоткіно. У виданні наголосили, що для цієї атаки використовували Су-27, а не нещодавні отримані винищувачі F-16.
Хоча американські винищувачі також можуть запускати JDAM, поки що Україна планує використовувати для протиповітряної оборони, а не наземних атак.
Водночас у Forbes зауважили, що РФ також розгорнула чимало авіації у Курській області, з якої, зокрема, активно запускає КАБи на Сумщину та по українських військових на Курщині. Також в регіоні потужна ППО, відтак українська авіація повинна діяти напрочуд обережно.
На цей час Україна з допомогою авіації вразила лише один командний пункт ворога, відтак незрозуміло, чи посилили ЗСУ свою авіацію безпосередньо над лінією фронту.
У виданні наголосили, що розгортання авіації мало б сенс, адже навіть попри постійні атаки України безпілотниками та ракетами по авіабазах на Курщині, ворог досі має більше літаків та бомб.
При цьому, додали у ЗМІ, попри значну меншу кількість авіації Україна змогла увійти на російську території і продовжує активно просувати углиб.
“Ми наступаємо Мета – розтягнути позиції противника, завдати максимальних втрат, дестабілізувати ситуацію в Росії, бо вони не в змозі захистити власні кордони”, – розповів на умовах анонімності один український посадовець.
Forbes є резюмувало, що росіяни тепер вразливі не лише на землі, а й у повітрі, оскільки авіація ЗСУ приєднується до операції на Курщині.
- 13 серпня, під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, міністр національної оборони Литви Лаурінас Кащюнас повідомив, що росіянам доводиться перекидати свої війська з Калінінграда на оборону Курської області.
- Президент США Джо Байден заявив, що наступ українських військ в Курській області ставить російського президента Володимира Путіна перед “справжньою дилемою”.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.