Хвору на рак Кейт Міддлтон помітили у Шотландії – Daily Mail
Джерело: Daily Mail
Принцеса Уельська Кейт Міддлтон зробила свій перший публічний вихід з початку липня, приєднавшись до королівської родини на недільній церковній службі поблизу їхньої літньої резиденції в Балморалі, Шотландія. Ця поява відбулася після оголошення онкологічного діагнозу.
На фото можна побачити, що Кейт була у гарному настрої, коли прибула на недільну службу до місцевої церкви зі своїм чоловіком. В об’єктиви камер також потрапили король і королева Великої Британії. Вільям був за кермом, усміхався, розмовляючи з коханою, а на задньому кріслі розташувався принц Джордж.

Фото: Daily Mail
Тим часом Чарльз і Камілла з’явилися в яскравих костюмах. Королева обрала яскраво-зелений піджак, прикрашений червоними деталями та ґудзиками. Її чоловік вбрав кілт та сірий піджак.

Фото: Daily Mail
Як зазначається, після новин про проблеми зі здоров’ям, Кейт Міддлтон поступово відновлює свою публічну діяльність. Цього місяця вона приєднається до королівської родини в Балморалі, що стане її найтривалішою подорожжю з моменту оголошення про діагноз.
- Принцеса Уельська вдруге з’явилася на публіці після того, як на початку 2024 року вона повідомила про те, що хворіє на рак. Разом із принцесою Шарлоттою Кейт Міддлтон відвідала фінал чоловічого одиночного турніру Вімблдону.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.