В Ірані заарештували жінку за виконання пісні Емі Вайнгауз без хіджаба

Джерело: Metro

Іранську співачку Зару Есмаїлі заарештували за те, що місяць тому вона публічно виконала пісню Емі Вайнгауз “Back to Black” на вулиці Тегерана без обов’язкового хіджаба.

Артистку взяли під варту, інформації про її місцеперебування та стан немає. Зара Есмаїлі відома своїми виступами на вулицях Тегерана, в яких вона порушує закони Ісламської республіки.

За словами джерела, обізнаного з ситуацією, “родина Зари не змогла знайти її”. Іранська співачка і засновниця берлінської кампанії “Право на спів” Фараваз Фарвардін засудила арешт.

“Зара, іранська співачка, ув’язнена в центральній тюрмі Тегерана (Фашафуе) за звинуваченням у публічному співі. На неї тиснуть слідчі, щоб вона визнала зв’язок з активістами та музикантами за межами Ірану. Це твердження є брехнею Ісламської республіки”, – наголосила Фарвардін.

Вона додала, що сміливість Зари нагадує їй її саму та “ті страшні дні ув’язнення в Ірані”.

Інші іранські активісти, які живуть за кордоном, запустили у соцмережах хештег #FreeZara. Зара стала крайньою жертвою посиленого режимом застосування законів про обов’язкове носіння хіджабу.

Фото: соцмережі

Продукти з високим вмістом триптофану – амінокислоти, з якої організм синтезує серотонін – можуть позитивно впливати на настрій. Йдеться про такі звичні речі, як яйця, сир, лосось, індичка, горіхи, насіння і навіть тофу.

У міланській опері Ла Скала нагадали публіці, що шорти, майки та шльопанці – не варіант для вечора в театрі. Якщо хтось вирішить проігнорувати вимоги і прийти “по-літньому”, його просто не впустять. І гроші за квиток не повернуть.

Акції Tesla втратили понад 7% на передринкових торгах у понеділок після того, як Ілон Маск оголосив про створення нової політичної сили в США. Ця заява викликала різку реакцію Дональда Трампа, який назвав ініціативу Маска “аварією поїзда” та “безглуздою витівкою”, яка лише посіє плутанину.

У передмісті Москви, в Одинцово, застрелився колишній міністр транспорту Росії Роман Старовойт. Його смерть сталася наступного дня після того, як Володимир Путін підписав указ про звільнення чиновника з посади.

16 червня помер 57-річний Валерій Зеленський – український військовий, який провів понад три роки в російському полоні та повернувся додому під час обміну “1000 на 1000” у травні цього року. До полону чоловік служив у 53-й окремій механізованій бригаді ЗСУ, мав звання старшини та був сапером. Його рідні розповідають, що після повномасштабного вторгнення Валерій разом із побратимами допомагав оборонцям Маріуполя – зокрема, доставляв зброю на позиції. Під час однієї з таких поїздок його захопили ворожі сили.