Вночі над Україною збито 12 ударних БпЛА

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

Уночі 30 серпня російські окупаційні війська атакували Україну ракетою та майже двома десятками БпЛА.

За інформацією Повітряних сил, РФ випустила по Україні:

  • одну балістичну ракету “Іскандер-М” з території ТО Криму
  • 18 ударних БпЛА “Shahed-131/136” з Приморсько-Ахтарська та Курська (РФ)

У результаті протиповітряного бою збито 12 ударних безпілотників, а ще чотири – локаційно втрачені (упали самостійно).

Збивали ворожі цілі над Вінниччиною, Миколаївщиною, Дніпропетровщиною, Херсонщиною та Сумщиною.

Залучалась авіація, зенітні ракетні війська, РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.

Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.

Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.