Вночі над Україною збито 12 ударних БпЛА
Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук
Уночі 30 серпня російські окупаційні війська атакували Україну ракетою та майже двома десятками БпЛА.
За інформацією Повітряних сил, РФ випустила по Україні:
- одну балістичну ракету “Іскандер-М” з території ТО Криму
- 18 ударних БпЛА “Shahed-131/136” з Приморсько-Ахтарська та Курська (РФ)
У результаті протиповітряного бою збито 12 ударних безпілотників, а ще чотири – локаційно втрачені (упали самостійно).
Збивали ворожі цілі над Вінниччиною, Миколаївщиною, Дніпропетровщиною, Херсонщиною та Сумщиною.
Залучалась авіація, зенітні ракетні війська, РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
- Вночі 30 серпня РФ з авіації атакувала місто Суми, поціливши по цивільній інфраструктурі. Почалась пожежа.
Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.
Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.
Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.
Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.