Верещук подала у відставку з посади міністерки з питань реінтеграції ТОТ
Джерело: Ірина Верещук/Телеграм
3 вересня віцепрем’єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук подала заяву у відставку.
Перезавантаження. Після майже трьох років в Уряді, сьогодні подала заяву про відставку. Дякую Президенту за довіру! Дякую Премʼєру та членам Уряду за співпрацю! Дякую народним депутатам за підтримку! Дякую команді Мінреінтеграції за працю та відданість справі! Служу Українському народові! – написала посадовиця.
Після закінчення військового інституту Верещук п’ять років проходила службу на офіцерських посадах в Збройних Силах України.
*З травня 2007 до червня 2008 року працювала юристом Рава-Руської міської ради. З 2010 до 2015 рік пані мер м. Рава-Руська Жовківського району Львівської області.
У 2019 році — представниця Уряду у Верховній Раді України.
З 2019 року — депутатка Верховної Ради IX скликання. Членкиня Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету з державної безпеки та оборони.
Вже у 2021 році Верещук призначили на посаду віцепрем’єр-міністерки – міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Зауважимо, голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив у вівторок, 3 вересня, що цього тижня можна очікувати “великого перезавантаження уряду”.
Також до Верховної Ради надійшли заяви про відставку одразу від кількох посадовців. Так, написали заяви три міністри: Олександр Камишін (стратегічні галузі промисловості), Денис Малюська (юстиція) та Руслан Стрілець (екології). Також заяву подав голова Фонду держмайна Віталій Коваль. Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив, що ці заяви розглянуть на найближчих пленарних засіданнях.
- Незалежні члени Наглядової ради “Укренерго” Данієль Доббені та Педер Андреасен подають у відставку через дострокове звільнення керівника “Укренерго” Володимира Кудрицького. Вони вважають це рішення є політично вмотивованим.
- 3 вересня президент Володимир Зеленський розпорядився звільнити Ростислава Шурму з посади заступника керівника Офісу президента.
Стенд виробника ювелірних виробів Mauboussin, розташований у магазині Le Printemps на сході Парижа, був пограбований.
Спільна слідча група в Південній Кореї подала запит на арешт президента Юна Сук Йоля, звинувачуючи його в повстанні та зловживанні владою. Запит був поданий до Західного окружного суду Сеула вночі 24 грудня. Це зробило Юна першим чинним президентом країни, для якого запитали арешт.
Після інавгурації 29 грудня новообраний президент Грузії Міхаїл Кавелашвілі підписав кілька законів, які опозиція називала “репресивними”. Ці законодавчі акти були ухвалені парламентом у прискореному режимі 13 грудня, однак попередній президент Саломе Зурабішвілі наклала на них вето, відмовившись визнавати легітимність парламенту.
У неділю, 29 грудня, на курорті Марса-Алам у Єгипті стався напад акули на двох іноземних туристів, які плавали в Червоному морі.
Американський рок-музикант Марко Мендоса, який мав дати у лютому два концерти у Литві, змушений буде скасувати свою поїздку.