У США в приміському потязі застрелили чотирьох людей

Джерело: Sky News

У США у приміському потязі поблизу Чикаго застрелили чотирьох людей.

Поліція повідомила, що вони сиділи окремо у двох вагонах і, схоже, на них напали, коли вони спали на своїх місцях під час руху поїзда.

Смерть трьох людей констатували одразу на станції Форест-Парк, а четверта особа пізніше померла в лікарні. Жертвами стали троє чоловіків і одна жінка.

Підозрюваний втік, але пізніше його затримали зі зброєю в іншому поїзді, повідомила поліція Форест-Парку. 30-річного Ранні С. Девіса звинуватили у вбивстві.

У поліції зазначили, що це, ймовірно, був поодинокий інцидент і надалі ніщо не загрожує суспільству.

Російським окупантам вдалося створити новий плацдарм на річці Оскіл в районі села Тополі, що в Куп’янському районі Харківщини.

У Німеччині убивця з Ашаффенбурга ще пів року тому напав із ножем на переселенку з України, проте його не депортували.

Лісові пожежі у Лос-Анджелесі завдали економічних збитків на суму від 95 до 164 мільярдів доларів США. Якщо остаточні оцінки підтвердяться, ця катастрофа стане другою за вартістю стихійною лихою в історії США після урагану “Катріна” 2005 року. Остання спричинила збитки у 200 мільярдів доларів з урахуванням інфляції.

5 лютого 2000 року ОМОН ГУВС Санкт-Петербурга й Ленінградської області та ОМОН УВС Рязанської області вчинили масове вбивство групи мирних жителів у селищі Нові Алди і прилеглих районах Грозного Чеченської Республіки.

Український піаніст Павло Гінтов народився у Києві, закінчив докторантуру в Мангеттенській школі музики. Має ступінь доктора філософії з музики. Майже 20 років живе у США, де займається культурною дипломатією та активно бере участь в акціях протесту, які після російської анексії Криму та початку війни на сході України супроводжують виступи на Заході російських діячів культури, які підтримують дії РФ. Музикант проводить благочинні заходи на підтримку ЗСУ та цивільного населення та веде інформаційну роботу у США на підтримку України. Про ставлення американців до України, російську та українську культури “Букви” поговорили з Павлом Гінтовим у Нью-Йорку.