Нацполіція почала передавати Інтерполу інформацію про колаборантів, які втекли до Європи
Джерело: начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов
Дані про зрадників і колаборантів із Харківщини, які можуть знаходитися на території європейських держав, відтепер будуть внесені в базу Інтерполу.
“Спокійне життя в країнах ЄС для наших колаборантів добігає кінця – розпочали співпрацю з Інтерполом. Першими в Україні випробовуємо схему, як не дати зрадникам та пособникам окупантів “осісти” та сховатися в цивілізованому світі. Ми вже почали, до бази відправили дані 25 таких втікачів”, – йдеться у повідомленні.
За словами Болвінова, “є безліч випадків”, коли вчорашні фанати РФ та її армії переховуються не на території країни-агресора, а саме в Євросоюзі, при цьому вони позиціонують себе постраждалими від війни.
“Повідомляємо іноземним колегам про те, що ці люди – не “жертви війни” або політичні біженці, якими намагаються там виглядати, а підозрювані в кримінальних злочинах в Україні. Вирахувати їх нам допомагають справжні українці, які надають слідчим та дізнавачам інформацію про місцезнаходження втікачів-колаборантів”, – пояснив керівник Слідчого управління.
- На тимчасово окупованих територіях Луганської області на тлі контрнаступу ЗСУ колаборанти готуються до втечі в Росію.
Правоохоронці заочно оголосили підозру п’ятьом російським військовим, котрих вважають причетними до організації ракетного удару по Кривому Рогу 13 червня 2023 року.
Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.
24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.