У Китаї відмовилися від фінансування вугільного проєкту через санкції проти Росії

Джерело: The Moscow Times

Спільний китайсько-російський проєкт з освоєння Зашуланського вугільного родовища в Забайкаллі постав перед фінансовими труднощами через санкції. Через обмеження на транскордонні платежі між Росією та Китаєм, фінансування проєкту зупинено, повідомляє компанія “Розрізвугілля”, що займається його розвитком.

Проєкт реалізується на паритетній основі між російською компанією “Ен+” та китайською China Energy Investment Corporation (CHN Energy).

За словами директора “Розрізвугілля”, обмеження пов’язані з міжнародними санкціями проти Росії, а китайські партнери занепокоєні, що питання не буде вирішено найближчим часом. Водночас висловлено сподівання на продовження співпраці.

China Energy раніше вказувала на важливість цього проєкту, запаси вугілля якого оцінюються в 742 мільйони тонн. Проте, як повідомляється, падіння цін на енергетичне вугілля також знизило інтерес китайських компаній до подібних проєктів.

В межах своєї участі в десятій щорічній конференції з прав національних меншин у Туреччині, Представник з прав жителів Криму та Севастополя Ельвін Кадиров передав списки тяжкохворих кримських політв’язнів, аби Туреччина могла сприяти медичній допомозі та подальшому звільненню.

Генеральний штаб ЗСУ поділився захоплюючими знімками українських захисників, зробленими на тлі вечірнього неба, освітленого багряними та пастельними відтінками.

З початком повномасштабної війни Росії проти України природа зазнала серйозних збитків: понад 6 тисяч екологічних злочинів, заміновані території, знищені ліси та забруднені водні ресурси, повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

7 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що для Європи було б “самогубством” змушувати Україну піти на поступки Росії в обмін на потенційну мирну угоду.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 7 листопада. Ситуація на Курахівському напрямку залишається напруженою – ворог зосереджує там основні наступальні зусилля. Окрім того, росіяни сьогодні активно атакують на Покровському та Лиманському напрямках.