У центрі Мадрида напали на амбасадорку Сербії Ірену Шарац

Джерело: N1

Невідомий чоловік у центрі Мадрида напав на пані посла Сербії Ірену Шарац, яка йшла вулицею та розмовляла сербською мовою телефоном.

За словами очевидців, чоловік, судячи з його мови, має албанське походження. Нападник підійшов до Шарац, яка розмовляла телефоном сербською мовою, та запитав її, чи вона з Сербії, після чого вдарив її ногою по спині та втік.

Декілька свідків марно намагалися впіймати нападника. Повідомлення про напад надійшло до поліції, яка прибула на місце події.

Міністр закордонних справ Сербії Марко Джурич засудив цей інцидент.

“Я рішуче засуджую фізичний напад на пані посла Шарац у центрі Мадрида. Ми вимагаємо від усіх органів влади повного розслідування та відповідальності за цей обурливий інцидент та акт насильства проти найвищого дипломатичного представника нашої країни”, – заявив він.

Попри напад амбасадорка Сербії зараз почувається добре.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.