Jerry Heil в етері CNN розповіла про проблему викрадення Росією українських дітей

Джерело: Jerry Heil/Instagram

Українська виконавиця Jerry Heil презентувала пісню All eyes on kids, у якій наголосили на викраденні та вивезенні до Росії українських дітей. Нині співачці вдалося завдяки треку повідомити про проблему у прямому етері CNN на 20 мільйонів глядачів.

Трек All Eyes On Kids, який я написала, щоб привернути увагу до проблеми українських дітей, викрадених РФ, працює! Завдяки ньому сьогодні мала можливість ще ширше розкрити цю тему на CNN в прямому етері на 20 мільйонів людей! Про що це свідчить? Що моя музика виконує свою задачу, і я дуже щаслива від цього! – повідомила виконавиця.

Вона зауважила, що “CNN International” здійснює мовлення на 212 інших країн світу через супутник. В усьому світі випуски новин телекомпанії дивляться більш ніж 1,5 мільярда осіб.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Jerry Heil (@thejerryheil)

Музика, яка змінює світ на краще — ось моя ціль на зараз. З дитинства від голови до ніг я була просякнута музикою, я живу нею і мислю музичними категоріями; і всю юність я ставила собі питання: чим це може бути корисним для світу? Окрім створення музики для втіхи, що неодмінно теж важливо, — як я можу позитивно через свою музику впливати на стан речей у світі?

Також за словами співачки вона нині усвідомлює, що у неї в руках інструмент, який може робити складну тему легкою: який робить так, щоб просто слухаючи трек, люди могли легше усвідомлювати важливість свого голосу. Щоб від легкості звучання треку формувалося розуміння: робити крок за кроком щось для досягнення чудової мети — це теж легко, коли є віра, згуртованість і наполегливість.

Подивіться, питання зрушило з місця! Тепер така неймовірна кількість людей знають історію Кіри і знають, що таких діток — десятки тисяч! І вони хочуть додому і заслуговують на дитинство! – наголосила Jerry Heil.

Водночас співачка закликала поширювати трек All eyes on kids, використовувати його для відео в соцмережах з хештегом AllEyesOnKids.

Раніше британська розвідка повідомила, що станом на сьогодні щонайменше 11 000 українських дітей утримуються у 43 так званих “таборах перевиховання” по всій Росії за тисячі км від дому.

Окрім цього, з’явилася інформація, що у Поволжі в Росії розгорнулося масштабне будівництво фільтраційних таборів під виглядом дитячих піонерських таборів. Росіяни зводять швидкомонтажні модульні будиночки, швидше бараки, які вміщатимуть сотні “відвідувачів”. Кремль вибудовує систему фільтраційних таборів від початку своєї окупації України. У таких зонах людей перевіряють на лояльність окупаційній владі. Також з її допомогою намагаються створити базу даних мешканців окупованих територій.

Також стало відомо, що влада РФ продовжує імплементацію стратегії етнічної чистки українців на тимчасово окупованих територіях України. Перший етап передбачає проведення системних фільтраційних заходів задля витіснення патріотично налаштованого населення.

Тоді як на другому етапі росіяни масово депортуватимуть українців на територію РФ, так змінюючи етнічний склад українських територій. Водночас на місце українців ворог планує переселити етнічних росіян, ускладнюючи реінтеграцію тимчасово окупованих територій після деокупації.

Зауважимо, заступник глави Радбезу РФ Дмитро Медведєв поділився планами Кремля щодо репресій проти українських громадян на тимчасово окупованих територіях України. За його словами, українці ТОТ, які “завдають шкоди” Росії, повинні бути “викриті і покарані, заслані до Сибіру для перевиховання в таборах примусової праці”.

Як мовиться у звіті ISW, показові судові процеси і репресії сталінської епохи, починаючи з 1920-х і 1930-х років, так само були спрямовані на “шкідників”, особливо в сільськогосподарській сфері. Аналітики додали, що використання Медведєвим риторики сталінської епохи про “чистки” є показовим.

Російські війська обстріляли Краматорськ на Донеччині, в результаті чого троє людей отримали поранення.

Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.

Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.

14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.