Трамп заявив, що ненавидить Тейлор Свіфт, яка виступила на підтримку Гарріс

Джерело: Дональд Трамп/Truth Social

Кандидат на посаду президента від республіканців Дональд Трамп заявив, що ненавидить співачку Тейлор Свіфт після того, як вона публічно підтримала кандидатку від демократів Камалу Гарріс.

“Я ненавиджу Тейлор Свіфт!”, – написав він.

Раніше Свіфт повідомила, що голосуватиме за Гарріс.

“Я голосуватиму за Камалу Гарріс і (кандидата на посаду віцепрезидента від демократів) Тіма Волза на президентських виборах 2024 року. Я голосую за неї, бо вона бореться за права – на мою думку, нам потрібен воїн, щоб їх відстоювати””, – зазначила вона.

За словами виконавиці, США досягнуть “набагато більшого, якщо пануватиме спокій, а не хаос”.

Невдовзі після заяви артистки Трамп відповів, що “не був фанатом Тейлор” і “вона, ймовірно, заплатить за це ціну на ринку”.

Він також порівняв Тейлор Свіфт із Бріттані Махомес, дружиною зірки НФЛ Патріка Махомеса, яка потрапила в заголовки минулого тижня після того, як поставила лайк одному з постів колишнього президента в соціальних мережах, що викликало критику в Інтернеті.

Примітно, що це перший раз, коли Свіфт прокоментувала вибори 2024 року. Вона також за місяць до дня виборів підтримала Джо Байдена у 2020 році.

Велика Британія не розглядає можливість запровадження відповідних мит у відповідь на рішення США щодо оподаткування імпорту сталі та алюмінію. Міністр фінансів Рейчел Рівз заявила, що британський уряд сподівається досягти домовленості з Вашингтоном, щоб уникнути цих тарифів.

Лідери Європейського Союзу пообіцяли вжити заходів у відповідь на запровадження президентом США Дональдом Трампом 25% мит на сталь та алюміній зі всього світу.

Україна розвиватиме прикордонну інфраструктуру та логістику. Зокрема до 2023 року планується оновити 29 наявних і збудувати 17 нових пунктів пропуску.

Україна отримає 8,8 мільярда японських єн (близько 58 мільйонів доларів) грантової допомоги від уряду Японії. Відповідний проєкт угоди затвердив Кабінет Міністрів.

Сьогодні, 11 лютого, Верховна Рада України ухвалила законопроєкт про закупівлю двох ядерних реакторів радянського виробництва у Болгарії для Хмельницької атомної електростанції.