Внаслідок ракетного обстрілу загинув полковник ЗСУ Олександр Никитюк

Джерело: Валерій Залужний та БУГ

20 вересня на Донеччині загинув полковник Збройних сил України Олександр Никитюк.

За повідомленням ЗМІ, Никитюк загинув унаслідок ракетного обстрілу росіянами Добропілля у Донецькій області.
Никитюк загинув разом з двома побратимами.

Олександру Никитюку було 56 років. У нього залишилась дружина та двоє синів.

Про загибель Никитюка повідомив і посол України у Великій Британії, ексголовнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

“Сьогодні від ворожої ракети загинув полковник Збройних Сил України НИКИТЮК ОЛЕКСАНДР Євгенович . Спочивай з миром. Дякую що був у моєму житті. Завжди. Дякую що пішов до ….. Ти був справжній. Самий справжній з справжніх. Вибач мене. Я не міг по іншому”, – написав він.

Олександр Никитюк був родом з Волинської області. У травні 2003 року Олександр Никитюк очолив Нововолинський міжрайонний відділ боротьби з організованою злочинністю.

З 2005 року був начальником Володимир-Волинського міського відділу УМВС України у Волинській області. А з 2011 року працював на посаді заступника начальника УМВС України у Волинській області.

На фронті під час виконання бойового завдання в Донецькій області загинула 47-річна важкоатлетка, бойова медикиня та стрільчиня Ніна Пашкевич.

Біотехнологічна компанія Colossal Biosciences зі США оголосила про намір повернути до життя гігантського моа – безкрилого птаха з Нової Зеландії, який зник через кілька століть після прибуття перших людей на острови. Висота цього птаха сягала трьох метрів, а задніми лапами він міг завдати серйозного удару.

У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.

Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.