Сторінка Google стає рожевою при пошуку Марго Роббі та Раяна Ґослінґа

Джерело: Букви.

Фон пошукової сторінки Google стає рожевим та з феєрверками, якщо загуглили ім’я режисерки фільму “Барбі” Ґрети Ґервіґ або виконавців головних героїв Марго Роббі та Раяна Ґослінґа.

Скріншот: Google

Нині Марґо Роббі та Раян Ґослінґ припинили просувати стрічку через страйк акторів у Голлівуді. Утім Google долучився до промокампанії.

Якщо загуглили “Барбі”, зокрема українською мовою, то з’являються блискітки, а екран стає рожевим. Це одна з останніх рекламних кампаній фільму після низки яскравих постерів, ляльок Барбі та трейлерів.

Скріншот: Google

Google раніше вже долучався до просування нового фільму чи телешоу. Наприклад, коли вийшов серіал “Мандалорець” користувачі могли побачити малюка Ґроґу, який перетворював сторінку на безлад.

Під час виходу серіалу The Last of Us по одноіменній грі — Google створив анімацію гриба-кордицепса. Внизу екрана з’являлася іконка червоного гриба, яка після натискання розросталася по всій сторінці.

Скріншот: Google

  • В Україні прем’єра американського романтичного комедійного фільму “Барбі” запланована на 20 липня 2023 року. Головні ролі у фільмі про найпопулярнішу ляльку зіграють Марго Роббі та Раян Ґослінґ. Букви зібрали дані про сюжет і цікаві факти.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…

Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.

За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.