Користувачка розкритикувала «розумні окуляри» від Meta. Тепер вона керує їх розробкою
Джерело: Bloomberg
Жінка, придбавши “розумні окуляри” від Meta, написала компанії лист, в якому розкритикувала окуляри. А вже через рік їй запропонували працювати над наступними моделями.
Лі-Чен Міллер наприкінці 2021 року, працюючи в Microsoft, купила пару Ray-Ban Stories – першої версії окулярів Meta. Відтак жінка надіслала листа Алексу Гімелю, керівнику відділу окулярів Meta, в якому додала великий і детальний список недоліків і пропозицій того, що можна виправити.
Утім, електронний лист Міллер і її увага до деталей призвели до того, що через рік її працевлаштували в Meta, де вона тепер керує продукцією підрозділу, включно з окулярами Ray-Ban, які раніше критикувала.
Поточна версія окулярів Ray-Ban на базі технології Meta не має функцій доповненої реальності, зате оснащена відеокамерами, динаміками та штучним інтелектом. Вони стильніші за окуляри Orion і коштують 299 доларів, що привабило понад пів мільйона споживачів.
Компанія планує об’єднати модні окуляри з технологією доповненої реальності, поступово привчаючи людей до ідеї розумних окулярів. Відтак Міллер відіграватиме ключову роль у покращенні окулярів.
Вона привернула увагу на конференції Meta’s Connect рік тому, з’явившись у джинсах Hello Kitty і футболці з зображенням свого кота Адобо. Під час виступу перед тисячами розробників вона виголосила пристрасну промову про потенціал розумних окулярів Meta.

Джерело: Bloomberg
“Вам більше не доведеться обирати між тим, щоб зафіксувати момент або по-справжньому пережити його”, – сказала вона тоді.
Хоча відвідувачі зібралися у штаб-квартирі Meta, щоб дізнатися про нові окуляри віртуальної реальності Quest, Міллер привернула найбільше уваги.
Її внесок у підрозділ Meta ґрунтується на майже двадцятирічному досвіді в Microsoft, де вона працювала над такими продуктами, як Xbox і Windows, здобувши репутацію аналітикині.
Міллер використовує свої навички для розробки розумних окулярів Meta, які виглядають як звичайні сонцезахисні, але мають віртуального помічника, можуть фотографувати, записувати відео та реагувати на голосові команди. Вона носить окуляри до 14 годин на день, використовуючи їх, наприклад, для перекладу меню в закладі чи запису гри котів.
Цього літа до Парижа на Олімпійські ігри Міллер взяла три пари розумних окулярів Meta, деякі з яких мали ще не запущені у серійне виробництво функції, для тестування в реальних умовах. Після повернення вона знову передала своєму босу список змін і зауважень.
Міллер зазначає, що її прагнення досягти успіху в новій категорії технологій стало частково мотивацією приєднатися до Meta.
“Я хочу працювати над чимось, що буде актуальним і через 10 років”, – сказала вона.
- Платформа Meta заборонила на своїх майданчиках Russia Today (RT), “Россия сегодня” та інші російські державні медіамережі.
- Meta анонсувала новий інструмент для створення 3D-ресурсів за допомогою штучного інтелекту – 3D Gen (3DGen). Компанія стверджує, що 3DGen дозволить користувачам створювати високоякісні 3D-ресурси з високою швидкістю та текстурами менш ніж за хвилину.
Суд Гельсінкі у Фінляндії постановив конфіскувати спідницю у жінки, яку визнали винною в замаху на крадіжку. Злочин, ймовірно, вчинили за допомогою цього предмету одягу.
Кількість жертв повені в американському штаті Техас зросла до щонайменше 129 осіб, ще 166 людей залишаються зниклими безвісти.
Президент Фінляндії Александр Стубб таємно взяв участь у змаганнях з тріатлону, використавши псевдонім.
У США лікарі за допомогою риб’ячої шкіри загоїли глибоку рану на шиї недоношеної Еліани Девос.
У Великій Британії відкликали понад 11 тисяч флаконів очних крапель Zaditen через проблеми на виробництві, що могло призвести до нестерильності препарату.