CNN запроваджує платний доступ до сайту

Джерело: CNN

Один із найпопулярніших новинних сайтів у світі CNN оголосив про запровадження частково платного доступу до своїх матеріалів.

Відвідувачі відтепер платитимуть 3,99 долара на місяць за доступ.

Починаючи з 1 жовтня ми просимо користувачів у США про внесення певної щомісячної оплати для отримання необмеженого доступу до матеріалів сайту CNN.com, – повідомив виконавчий віцепрезидент CNN з цифрових продуктів та сервісів Алекс Маккалум.

Запровадження плати поки не поширюється на “середньостатистичних користувачів сайту, котрі читають лише кілька статей на місяць”.

Маккалум додав, що лише після того, як користувачі прочитають певну кількість статей, їм запропонують внести оплату для подальшого ознайомлення з матеріалами сайту. Також передплатники отримають переваги у вигляді ексклюзивної інформації про перебіг виборів, оригінальні документальні фільми, щоденну добірку найяскравіших журналістських матеріалів та менше реклами.

Компанія наразі не уточнила, яку саме кількість матеріалів сайту можна буде отримати безплатно.

Довідка. CNN — одна з провідних телерадіокомпаній світу, заснована у 1980 році Тедом Тернером виключно як телевізійне агентство новин. Зараз розташована у м. Атланта, штат Джорджія, США. Сі-Ен-Ен першою почала цілодобове мовлення у 25-ту річницю свого заснування, 1 червня 2005 р.

Штаб-квартира компанії розташована в місті Атланта, штат Джорджія, однак в інших містах країни, а також закордоном знаходиться багато філіалів. Тільки в США станом на грудень 2004 року глядацька аудиторія Сі-Ен-Ен становила 88,2 млн осіб. Крім США, телекомпанія транслює кабельною мережею свої передачі також і на Канаду. Окремий підрозділ «CNN International» здійснює мовлення на 212 інших країн світу через супутник. В усьому світі випуски новин телекомпанії дивляться більш ніж 1,5 мільярда осіб.

За даними синоптиків, у неділю, 20 квітня, в Україні збережеться тепла погода, подекуди- короткочасний дощ.

За роки повномасштабної війни 67 українських священників, пасторів та монахів стали жертвами вбивств або катувань з боку російських окупантів. 620 релігійних об’єктів було знищено, більшість із них християнські.

Президент Володимир Зеленський, після доповіді головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, заявив, що так зване “великоднє перемир’я” Росії не поширюється на Курську та Бєлгородську області РФ, а також що обстріли на деяких інших фронтових напрямках не припинилися.

Увечері 19 квітня, після того, як Путін оголосив про так зване “великоднє перемир’я”, російські війська обстріляли кілька населених пунктів Херсонської області.

Після трьох років полону мати й син, Маргарита та Руслан Виноград, несподівано зустрілися під час сьогоднішнього обміну полоненими.